Hledat

Ubytování

Apartament „Ogrodowa” Apartmán

Ogrodowa 3/12, 59-700 Bolesławiec, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament „Ogrodowa”. Apartament „Ogrodowa” se nachází v Bolesławcu. 48 km od Legnice. Apartmán je vzdálený 45 km od Zhořelce a 49 km od Jelení Góry. Ubytování Apartament „Ogrodowa” se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament „Ogrodowa”

Apartmán je vzdálený 45 km od Zhořelce a 49 km od Jelení Góry. 48 km od Legnice. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Bolesławiec! Apartament „Ogrodowa” se nachází v Bolesławcu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartament „Ogrodowa”

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Squash Mimo ubytování
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Bolesławiec

Apartament Premium Sleep4You

9,7

Apartament Premium Sleep4You

Ubytování (Apartmán) Apartament Premium Sleep4You. Apartament Ceramiczny Premium is situated in Bolesławiec. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartament Premium Sleep4You se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bolesławiec

9,6

Apartament Bolesławiec

Ubytování (Apartmán) Apartament Bolesławiec. Apartament Bolesławiec is located in Bolesławiec. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Apartament Bolesławiec se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BoleslaviaApartments - Apartament Roma

9,5

BoleslaviaApartments - Apartament Roma

Ubytování (Apartmán) BoleslaviaApartments - Apartament Roma. BoleslaviaApartments - Apartament Roma se nachází v Bolesławci. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování BoleslaviaApartments - Apartament Roma se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Pod Dębami

9,4

Agroturystyka Pod Dębami

Ubytování (Bed and breakfast) Agroturystyka Pod Dębami. Situated in Bolesławiec, Agroturystyka Pod Dębami features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Agroturystyka Pod Dębami se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis styles Bolesławiec

ibis styles Bolesławiec

Ubytování (Hotel) ibis styles Bolesławiec. Ibis styles Bolesławiec offers air-conditioned rooms in Bolesławiec. Ubytování ibis styles Bolesławiec se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola

Viola

Ubytování (Penzion) Viola. Providing free WiFi, Viola is set in Bolesławiec. Guests can make use of a terrace. Ubytování Viola se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unikat-apartamenty

Unikat-apartamenty

Ubytování (Apartmán) Unikat-apartamenty. Set in Bolesławiec in the Lower Silesia region, Unikat-apartamenty has a terrace. Ubytování Unikat-apartamenty se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kamienica

Apartament Kamienica

Ubytování (Apartmán) Apartament Kamienica. Apartament Kamienica is set in Bolesławiec. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartament Kamienica se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi na Polnej

Noclegi na Polnej

Ubytování (Penzion) Noclegi na Polnej. Noclegi na Polnej se nachází v Bolesławci, pouhých 350 metrů od městského obchvatu. Tržní náměstí je vzdálené 750 metrů a vlakové nádraží 400 metrů. Ubytování Noclegi na Polnej se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OZONOWANY Apartament Przy Starówce - Hampton

OZONOWANY Apartament Przy Starówce - Hampton

Ubytování (Apartmán) OZONOWANY Apartament Przy Starówce - Hampton. OZONOWANY Apartament Przy Starówce - Hampton is located in Bolesławiec. This property offers access to free WiFi. Ubytování OZONOWANY Apartament Przy Starówce - Hampton se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unikat apartamenty

Unikat apartamenty

Ubytování (Privát) Unikat apartamenty. Unikat apartamenty se nachází v Bolesławci. Penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Unikat apartamenty se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

UNIKAT-apartamenty

UNIKAT-apartamenty

Ubytování (Apartmán) UNIKAT-apartamenty. UNIKAT-apartamenty is located in Bolesławiec. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování UNIKAT-apartamenty se nachází ve městě Bolesławiec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)