Hledat

Ubytování

apartament Łebska Ostoja Apartmán

Lęborska 27D budynek D, parter numer lokalu 6., 84-360 Żarnowska, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) apartament Łebska Ostoja. Apartament Łebska Ostoja is set in Żarnowska and offers a garden and a terrace. The accommodation is 50 km from Jastrzębia Góra. Łeba is 3. Ubytování apartament Łebska Ostoja se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství).

Popis ubytování apartament Łebska Ostoja

Łeba is 3. Apartament Łebska Ostoja is set in Żarnowska and offers a garden and a terrace. 5 km from the apartment, while Ustka is 48 km away. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 71 km from apartament Łebska Ostoja. The accommodation is 50 km from Jastrzębia Góra.

Vybavení ubytování apartament Łebska Ostoja

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Zahrada
  • Bazén
  • Sauna
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Żarnowska

Apartament Makowe Pola

9,9

Apartament Makowe Pola

Ubytování (Apartmán) Apartament Makowe Pola. Apartament Makowe Pola is located in Żarnowska and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a tennis court. Ubytování Apartament Makowe Pola se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství).

Rezydencja Nad Jeziorem Łebsko

9,5

Rezydencja Nad Jeziorem Łebsko

Ubytování (Bed and breakfast) Rezydencja Nad Jeziorem Łebsko. Rezydencja Nad Jeziorem Łebsko se nachází ve vesnici Żamowska, 500 metrů od krásného národního parku Słowiński, přímo na břehu jezera Łebsko, jen 4 km od... Ubytování Rezydencja Nad Jeziorem Łebsko se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holidayleba

9,5

Holidayleba

Ubytování (Apartmán) Holidayleba. Set in Żarnowska in the Pomerania region, Holidayleba has a terrace and garden views. Ubytování Holidayleba se nachází ve městě Lęborska 18c 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament i domek letniskowy Hanna

9,4

Apartament i domek letniskowy Hanna

Ubytování (Apartmány) Apartament i domek letniskowy Hanna. Apartmán i domek letniskowy Hanna se nachází v obci Żarnowska. Ubytování Apartament i domek letniskowy Hanna se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Słowińska

9,4

Osada Słowińska

Ubytování (Chata) Osada Słowińska. Osada Słowińska se nachází ve městě Łeba, 5 km od parku Jana Pavla II. i od interaktivní výstavy Illuzeum. Ubytování Osada Słowińska se nachází ve městě Żarnowska ul. Słowińska 6 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Na Fali Domki Letniskowe

9,2

Na Fali Domki Letniskowe

Ubytování (Chata) Na Fali Domki Letniskowe. Na Fali Domki Letniskowe se nachází v obci Żarnowska v Pomořansku, 4,4 km od Łeby, a nabízí terasu, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Na Fali Domki Letniskowe se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielanka - Pokoje z łazienkami i domki pod Łebą

9,2

Sielanka - Pokoje z łazienkami i domki pod Łebą

Ubytování (Privát) Sielanka - Pokoje z łazienkami i domki pod Łebą. Penzion Sielanka - Pokoje z łazienkami i domki pod Łebą se nachází v Łebě, 5 km od parku Jana Pavla II. a interaktivní výstavy Illuzeum. Ubytování Sielanka - Pokoje z łazienkami i domki pod Łebą se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe u Marty

9,1

Domki letniskowe u Marty

Ubytování (Chata) Domki letniskowe u Marty. Domki letniskowe u Marty jsou chaty situované ve vesnici Żarnowska, 5 km od parku Jana Pavla II. Ubytování Domki letniskowe u Marty se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BeMar Domki i Pokoje koło Łeby

9,1

BeMar Domki i Pokoje koło Łeby

Ubytování (Chata) BeMar Domki i Pokoje koło Łeby. Situated in Łeba, BeMar Domki i Pokoje koło Łeby offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování BeMar Domki i Pokoje koło Łeby se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Piotrusia

9

Domki u Piotrusia

Ubytování (Chata) Domki u Piotrusia. Domki u Piotrusia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v obci Żarnowska. Ubytování Domki u Piotrusia se nachází ve městě 11 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Bursztynowy Dworek Łeba

9

Bursztynowy Dworek Łeba

Ubytování (Penzion) Bursztynowy Dworek Łeba. Penzion Bursztynowy Dworek Łeba se nachází v obci Żarnowska a nabízí zahradu, terasu, společné posezení a zázemí pro grilování. Ubytování Bursztynowy Dworek Łeba se nachází ve městě Jeziorna 23A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Megarelaks

8,4

Megarelaks

Ubytování (Apartmán) Megarelaks. Tento apartmán leží v obci Žarnowska, 3,7 km od obce Łeba. Nabízí balkon, venkovní bazén, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Megarelaks se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament HOME

Apartament HOME

Ubytování (Apartmán) Apartament HOME. Apartament HOME is situated in Żarnowska. The accommodation is 5 km from Łeba, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartament HOME se nachází ve městě Wydmowa 1 F 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Julia

Apartament Julia

Ubytování (Apartmán) Apartament Julia. Featuring accommodation with a patio, Apartament Julia is set in Żarnowska. The property features pool views and is 5 km from Łeba. Ubytování Apartament Julia se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Błękitna Przystań

Apartament Błękitna Przystań

Ubytování (Apartmán) Apartament Błękitna Przystań. Apartament Błękitna Przystań se nachází v obci Żarnowska. Wi-Fi je dostupné zdarma. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Łeba je vzdálená 3,8 km. Ubytování Apartament Błękitna Przystań se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament k. Łeby

Apartament k. Łeby

Ubytování (Apartmán) Apartament k. Łeby. Boasting accommodation with a balcony, Apartament k. Łeby is set in Żarnowska. The apartment has pool views and is 5 km from Łeba. Ubytování Apartament k. Łeby se nachází ve městě Wydmowa 1a/4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alekanto

Alekanto

Ubytování (Apartmán) Alekanto. Situated in Żarnowska, Alekanto features a private pool and free WiFi. The property has garden views and is 5 km from Łeba. Ubytování Alekanto se nachází ve městě Wydmowa 1a/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Żarnowska

Apartamenty Żarnowska

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Żarnowska. Set in Żarnowska in the Pomerania region, Apartamenty Żarnowska offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartamenty Żarnowska se nachází ve městě Rolna 17 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domki wakacyjne

Domki wakacyjne

Ubytování (Prázdninový dům) Domki wakacyjne. Situated in Żarnowska, Domki wakacyjne offers accommodation with access to a garden. The holiday home offers a terrace. Łeba is 4. Ubytování Domki wakacyjne se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Łebska Ostoja - Nowa

Łebska Ostoja - Nowa

Ubytování (Apartmán) Łebska Ostoja - Nowa. Situated in Żarnowska in the Pomerania region, Łebska Ostoja - Nowa features a terrace. The accommodation is 3.6 km from Łeba. Ubytování Łebska Ostoja - Nowa se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samodzielny dom Łeba Żarnowska

Samodzielny dom Łeba Żarnowska

Ubytování (Prázdninový dům) Samodzielny dom Łeba Żarnowska. Samodzielny dom Łeba Żarnowska is situated in Żarnowska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Samodzielny dom Łeba Żarnowska se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství).

Chalet Buddy

Chalet Buddy

Ubytování (Chata) Chalet Buddy. Located in Żarnowska in the Pomerania region, Chalet Buddy has a terrace. The property features lake views and is 43 km from Słupsk. Ubytování Chalet Buddy se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apt. ALTERNATYWA

apt. ALTERNATYWA

Ubytování (Apartmán) apt. ALTERNATYWA. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, apt. ALTERNATYWA is located in Żarnowska. Ubytování apt. ALTERNATYWA se nachází ve městě ul. Lęborska 18 D/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nr 3 Łebska Ostoja

Apartament nr 3 Łebska Ostoja

Ubytování (Apartmán) Apartament nr 3 Łebska Ostoja. Apartament nr. 3 Łebska Ostoja is located in Żarnowska and has a private pool, a kitchenette and garden views. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartament nr 3 Łebska Ostoja se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Aleksandra

Willa Aleksandra

Ubytování (Prázdninový dům) Willa Aleksandra. Willa Aleksandra is set in Żarnowska. Guests have access to free WiFi. The holiday home also features 4 bathrooms. The holiday home offers a terrace. Ubytování Willa Aleksandra se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství).

Ptasi Raj

Ptasi Raj

Ubytování (Chata) Ptasi Raj. Situated in Żarnowska, 7 km from Łeba, Ptasi Raj features free bikes and free WiFi. Ubytování Ptasi Raj se nachází ve městě ul. Jeziorna 14 C (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bobrowe Zacisze - domki letniskowe

Bobrowe Zacisze - domki letniskowe

Ubytování (Prázdninové domy) Bobrowe Zacisze - domki letniskowe. Bobrowe Zacisze - domki letniskowe is situated in Żarnowska. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Łeba is 1. Ubytování Bobrowe Zacisze - domki letniskowe se nachází ve městě Żarnowska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)