Hledat

Ubytování

Apartament Hallera 20 Apartmán

20 Hallera, 82-500 Kwidzyn, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament Hallera 20. Apartament Hallera 20 enjoys a location in Kwidzyn, just 600 metres from Granaries in Kwidzyń and less than 1 km from Kwidzyn Castle. Ubytování Apartament Hallera 20 se nachází ve městě 20 Hallera (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Hallera 20

Apartament Hallera 20 enjoys a location in Kwidzyn, just 600 metres from Granaries in Kwidzyń and less than 1 km from Kwidzyn Castle. The apartment also has 1 bathroom. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 101 km from the apartment.

Vybavení ubytování Apartament Hallera 20

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Vlastní koupelna
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Kwidzyn

Luksusowy apartament na Toruńskiej

9,8

Luksusowy apartament na Toruńskiej

Ubytování (Apartmán) Luksusowy apartament na Toruńskiej. Boasting city views, Luksusowy apartament na Toruńskiej features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Granaries in Kwidzyń. Ubytování Luksusowy apartament na Toruńskiej se nachází ve městě Toruńska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 112

9,8

Apartament 112

Ubytování (Apartmán) Apartament 112. Set in Kwidzyn, 2.1 km from Kwidzyn Castle and 2.2 km from Granaries in Kwidzyń, Apartament 112 provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytování Apartament 112 se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stajnia Sarnówek

9,5

Stajnia Sarnówek

Ubytování (Bed and breakfast) Stajnia Sarnówek. Stajnia Sarnówek is located in a peaceful area by a lake and a forest in Rozajny Małe. There is a private beach and water sports equipment. Ubytování Stajnia Sarnówek se nachází ve městě Rozajny Małe 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gruda Apartments

9,5

Gruda Apartments

Ubytování (Apartmány) Gruda Apartments. Gruda Apartments is set in Kwidzyn and offers accommodation with free bikes and free WiFi, less than 1 km from Kwidzyn Castle and a 15-minute walk from... Ubytování Gruda Apartments se nachází ve městě Warszawska 16/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w Centrum

9,2

Apartamenty w Centrum

Ubytování (Apartmány) Apartamenty w Centrum. Set within less than 1 km of Granaries in Kwidzyń and a 15-minute walk of Kwidzyn Castle in Kwidzyn, Apartamenty w Centrum offers accommodation with free... Ubytování Apartamenty w Centrum se nachází ve městě 11 Listopada 3/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w centrum Kwidzyna

9

Apartamenty w centrum Kwidzyna

Ubytování (Apartmány) Apartamenty w centrum Kwidzyna. Located in Kwidzyn in the Pomerania region, with Granaries in Kwidzyń and Kwidzyn Castle nearby, Apartamenty w centrum Kwidzyna provides accommodation with... Ubytování Apartamenty w centrum Kwidzyna se nachází ve městě ul. 15 sierpnia 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Pomerius

9

Apartamenty Pomerius

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Pomerius. Located in Kwidzyn with Granaries in Kwidzyń and Kwidzyn Castle nearby, Apartamenty Pomerius provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartamenty Pomerius se nachází ve městě 11 Listopada 27 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biały Dwór

8,7

Biały Dwór

Ubytování (Bed and breakfast) Biały Dwór. Situated among picturesque meadows and forests on a high bank over the Vistula River valley, this hotel offers a cosy home-away-from home environment in a... Ubytování Biały Dwór se nachází ve městě Podzamcze 36A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winiarnia

8,6

Winiarnia

Ubytování (Privát) Winiarnia. Located in Kwidzyn, Winiarnia offers accommodation only 900 metres from the city’s main railway station. It offers air-conditioned rooms with an LCD TV. Ubytování Winiarnia se nachází ve městě ul Hallera 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maxim

8,6

Maxim

Ubytování (Bed and breakfast) Maxim. Hotel Maxim is ideally situated in the centre of Kwidzyn. Ubytování Maxim se nachází ve městě Słowiańska 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Miłosna

8,6

Willa Miłosna

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Miłosna. Located 3.8 km from Granaries in Kwidzyń, Willa Miłosna provides accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Willa Miłosna se nachází ve městě ul. Miłosna 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Centrum

8,5

Hotel Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum se nachází v samém srdci Kwidzynu, v blízkosti všech jeho hlavní administrativních, kulturních a obchodních center. Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pasja

8,4

Pasja

Ubytování (Penzion – hostinec) Pasja. Located in Kwidzyn, 2.2 km from Granaries in Kwidzyń, Pasja provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Pasja se nachází ve městě 7B Polna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kamil

8,3

Hotel Kamil

Ubytování (Hotel) Hotel Kamil. Located in Kwidzyn, within less than 1 km of Granaries in Kwidzyń and a 15-minute walk of Kwidzyn Castle, Hotel Kamil provides accommodation with a garden... Ubytování Hotel Kamil se nachází ve městě Ul.Hallera 32 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament STARA POCZTA

8

Apartament STARA POCZTA

Ubytování (Apartmán) Apartament STARA POCZTA. Apartament STARA POCZTA se nachází v Kwidzyně, pouhých 400 metrů od Kwidzynského hradu a 800 metrů od křesťanských spižíren, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartament STARA POCZTA se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Liwa

Apartamenty Liwa

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Liwa. Located 600 metres from Granaries in Kwidzyń, Apartamenty Liwa offers accommodation and free WiFi in Kwidzyn. Ubytování Apartamenty Liwa se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Piękna, pokoje z łazienkami

Noclegi Piękna, pokoje z łazienkami

Ubytování (Privát) Noclegi Piękna, pokoje z łazienkami. Offering a garden and a terrace, Noclegi Piękna, pokoje z łazienkami in Kwidzyn is close to Granaries in Kwidzyń and Kwidzyn Castle. Ubytování Noclegi Piękna, pokoje z łazienkami se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartament-Kwidzyn

apartament-Kwidzyn

Ubytování (Apartmán) apartament-Kwidzyn. Apartament-Kwidzyn se nachází v Kwidzynu, jen 1,8 km od svatyně a 2,1 km od hradu Kwidzyn. Ubytování apartament-Kwidzyn se nachází ve městě Kwidzyn (Polsko - Pomořské vojvodství).