Hledat

Ubytování

Apartament GREY Apartmán

8 Czempiela, 41-506 Chořov, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament GREY. Apartament GREY is located in Chorzów, 2.8 km from Ruch Chorzów Stadium and 5 km from Stadion Śląski, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartament GREY se nachází ve městě 8 Czempiela (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament GREY

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Chořov! Apartament GREY is located in Chorzów, 2. The apartment also offers 1 bathroom. Housed in a building dating from 1997, this apartment provides free WiFi. An American breakfast is available daily at the apartment. The nearest airport is Katowice, 31 km from Apartament GREY, and the property offers a paid airport shuttle service. 8 km from Ruch Chorzów Stadium and 5 km from Stadion Śląski, in an area where hiking can be enjoyed.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartament GREY

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Koupelna součástí pokoje
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Snídaně do pokoje
 • Pub crawls
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Kyvadlová doprava
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Televizní programy pro děti
 • Služba praní
 • Obchody v hotelu
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Svatební apartmá
 • VIP pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Chořov

Apartament za Teatrem

9,8

Apartament za Teatrem

Ubytování (Apartmán) Apartament za Teatrem. Set in Chorzów in the Silesia region, Apartament za Teatrem features a balcony. It is located 1. Ubytování Apartament za Teatrem se nachází ve městě Marii Konopnickiej 16/1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

żółty kwadrat

9,8

żółty kwadrat

Ubytování (Apartmán) żółty kwadrat. żółty kwadrat offers accommodation in Chorzów, 500 metres from Ruch Chorzów Stadium and 3.3 km from Stadion Śląski. Ubytování żółty kwadrat se nachází ve městě Armii Krajowej 13/15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyczny Apartament DE LUX dla 4 osób Chorzów Katowice

9,8

Klimatyczny Apartament DE LUX dla 4 osób Chorzów Katowice

Ubytování (Apartmán) Klimatyczny Apartament DE LUX dla 4 osób Chorzów Katowice. Situated in Chorzów in the Silesia region, Klimatyczny Apartament DE LUX dla 4 osób Chorzów Katowice has a balcony. The accommodation is 1. Ubytování Klimatyczny Apartament DE LUX dla 4 osób Chorzów Katowice se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with own parking

9,7

Luxury apartment with own parking

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with own parking. Situated in Chorzów in the Silesia region, Luxury apartment with own parking features a balcony. Ubytování Luxury apartment with own parking se nachází ve městě 16 Marii Konopnickiej (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Vol8

9,5

Apartament Vol8

Ubytování (Apartmán) Apartament Vol8. Apartament Vol8 offers accommodation in Chorzów, 2.8 km from Ruch Chorzów Stadium. It is set 2.8 km from Stadion Śląski and offers a 24-hour front desk. Ubytování Apartament Vol8 se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaliny Apartamenty Katowice Chorzów

9,3

Kaliny Apartamenty Katowice Chorzów

Ubytování (Apartmány) Kaliny Apartamenty Katowice Chorzów. Located in Chorzów in the Silesia region and Ruch Chorzów Stadium reachable within 2. Ubytování Kaliny Apartamenty Katowice Chorzów se nachází ve městě Kaliny 69 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Wolce.

9,2

Apartament na Wolce.

Ubytování (Apartmán) Apartament na Wolce.. Apartament na Wolce. In Chorzów provides accommodation with free WiFi, 2.3 km from Ruch Chorzów Stadium and 3.1 km from Stadion Śląski. Ubytování Apartament na Wolce. se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gorczowski Katowice Chorzów

9,1

Hotel Gorczowski Katowice Chorzów

Ubytování (Hotel) Hotel Gorczowski Katowice Chorzów. Hotel Gorczowski Katowice Chorzów se nachází v historické budově Casino v centru města Chorzów, hned u parku. Ubytování Hotel Gorczowski Katowice Chorzów se nachází ve městě Stefana Batorego 35 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Apartments Katowice Chorzów

9

Green Apartments Katowice Chorzów

Ubytování (Aparthotel) Green Apartments Katowice Chorzów. Set in Chorzów in the Silesia region, with Stadion Śląski nearby, Green Apartments Katowice Chorzów offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Green Apartments Katowice Chorzów se nachází ve městě Młyńska 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sztygarka. Pensjonat Pod Wieżą Katowice Chorzów

9

Sztygarka. Pensjonat Pod Wieżą Katowice Chorzów

Ubytování (Penzion) Sztygarka. Pensjonat Pod Wieżą Katowice Chorzów. Sztygarka. Pensjonat Pod Wieżą se nachází v zeleném prostředí, jen 1 km od centra Chorzówa a 2,2 km od vlakového nádraží Chorzów Miasto. Ubytování Sztygarka. Pensjonat Pod Wieżą Katowice Chorzów se nachází ve městě ul. Piotra Skargi 34 d (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black Gold Center

8,8

Black Gold Center

Ubytování (Privát) Black Gold Center. Situated in Chorzów, 1.8 km from Ruch Chorzów Stadium and 2. Ubytování Black Gold Center se nachází ve městě 13 Bolesława Chrobrego (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wygodne Pokoje H16

8,8

Wygodne Pokoje H16

Ubytování (Hostel) Wygodne Pokoje H16. Situated in Chorzów, within 2.3 km of Ruch Chorzów Stadium and 2. Ubytování Wygodne Pokoje H16 se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Focus Hotel Katowice Chorzów

8,6

Focus Hotel Katowice Chorzów

Ubytování (Hotel) Focus Hotel Katowice Chorzów. Focus Katowice Chorzów má nepřetržitě otevřenou recepci a svým hostům nabízí volný vstup do sauny a fitness centra. Ubytování Focus Hotel Katowice Chorzów se nachází ve městě Ul. Armii Krajowej 15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Skaut

8,6

Hotel Skaut

Ubytování (Hotel) Hotel Skaut. Hotel Skaut se nachází v areálu Slezského kulturního a rekreačního parku, je umístěný na poklidném místě plném zeleně a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Hotel Skaut se nachází ve městě Aleja Harcerska 3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Chorzowski

8,5

Gościniec Chorzowski

Ubytování (Bed and breakfast) Gościniec Chorzowski. Boasting a shared lounge, Gościniec Chorzowski is set in Chorzów, within 2.8 km of Stadion Śląski and 2.8 km of Ruch Chorzów Stadium. Ubytování Gościniec Chorzowski se nachází ve městě Wolności 24 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów

8,4

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów

Ubytování (Hotel) Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów. Čtyřhvězdičkový Hotel Diament Arsenal Palace je vzdálený 5 minut jízdy od centra Katovic. Ubytování Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów se nachází ve městě Paderewskiego 35 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów

8,4

Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów

Ubytování (Hotel) Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów. Hotel Diament Bella Notte se nachází v Chořově, pouhých 5 minut jízdy od centra Katovic. Nabízí pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma a kabelovou LCD TV. Ubytování Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MSC Apartments Chorzow Centrum

8,3

MSC Apartments Chorzow Centrum

Ubytování (Apartmán) MSC Apartments Chorzow Centrum. Featuring city views, MSC Apartments Chorzow Centrum offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Ruch Chorzów Stadium. Ubytování MSC Apartments Chorzow Centrum se nachází ve městě 1A Pomorska (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blues Hotel

8,2

Blues Hotel

Ubytování (Hotel) Blues Hotel. Blues Hotel se nachází na hlavní nákupní ulici v centru města Chorzów a nabízí moderně zařízené pokoje se satelitní TV, Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Blues Hotel se nachází ve městě Wolności 15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Park Budowlani

7,8

Sport Park Budowlani

Ubytování (Apartmán) Sport Park Budowlani. Located just 2.3 km from Stadion Śląski, Sport Park Budowlani provides accommodation in Chorzów with access to a restaurant, a bar, as well as a shared... Ubytování Sport Park Budowlani se nachází ve městě 1 aleja Sportowa Klub Sportowy Sport Park Budowlani (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Noclegi Chorzow

6,8

Hostel Noclegi Chorzow

Ubytování (Hostel) Hostel Noclegi Chorzow. Situated in Chorzów, within 3.2 km of Stadion Śląski and 3. Ubytování Hostel Noclegi Chorzow se nachází ve městě ul. Metalowcow 7 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Batory

6

Zajazd Batory

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Batory. Located in Chorzów, 1.3 km from Ruch Chorzów Stadium, Zajazd Batory provides accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Zajazd Batory se nachází ve městě 46 Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylowy Apartament Blue dla 4 osób Chorzów/Katowice

Stylowy Apartament Blue dla 4 osób Chorzów/Katowice

Ubytování (Apartmán) Stylowy Apartament Blue dla 4 osób Chorzów/Katowice. Stylowy Apartament Blue dla 4 osób Chorzów/Katowice enjoys a location in Chorzów, just 1.5 km from Ruch Chorzów Stadium and 2.4 km from Stadion Śląski. Ubytování Stylowy Apartament Blue dla 4 osób Chorzów/Katowice se nachází ve městě gen. H. Dąbrowskiego 60 mieszkanie numer 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batory Apartament

Batory Apartament

Ubytování (Apartmán) Batory Apartament. Offering city views, Batory Apartament is an accommodation located in Chorzów, 2 km from Ruch Chorzów Stadium and 3.7 km from Stadion Śląski. Ubytování Batory Apartament se nachází ve městě Odrowążów 11 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty - Chorzów

Apartamenty - Chorzów

Ubytování (Apartmány) Apartamenty - Chorzów. Set in Chorzów, Apartamenty - Chorzów offers accommodation 2 km from Ruch Chorzów Stadium and 3.4 km from Stadion Śląski. Ubytování Apartamenty - Chorzów se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scandinavia apartment

Scandinavia apartment

Ubytování (Apartmán) Scandinavia apartment. Scandinavia apartment offers accommodation in Chorzów, 3.6 km from Stadion Śląski. It is situated 2. Ubytování Scandinavia apartment se nachází ve městě Chořov (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT SILESIAN STADIUM and PARK

APARTMENT SILESIAN STADIUM and PARK

Ubytování (Apartmán) APARTMENT SILESIAN STADIUM and PARK. APARTMENT SILESIAN STADIUM and PARK enjoys a location in Chorzów, just 2.1 km from Ruch Chorzów Stadium and 2.3 km from Stadion Śląski. Ubytování APARTMENT SILESIAN STADIUM and PARK se nachází ve městě Sobieskiego 17/2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio park Katowice/Chorzów

Studio park Katowice/Chorzów

Ubytování (Apartmán) Studio park Katowice/Chorzów. Studio park Katowice/Chorzów enjoys a location in Chorzów, just 2.7 km from Ruch Chorzów Stadium and 4.2 km from Stadion Śląski. Ubytování Studio park Katowice/Chorzów se nachází ve městě 59 Gwarecka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

25 Krzywa

25 Krzywa

Ubytování (Apartmán) 25 Krzywa. Situated in Chorzów, 1.9 km from Stadion Śląski, 25 Krzywa features accommodation with free bikes, free WiFi and free shuttle service. Ubytování 25 Krzywa se nachází ve městě 25 Krzywa (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)