Hledat

Ubytování

Apartament Gemini Apartmány

Ignacego Krasickiego 7/24, 58-200 Dzierzoniów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartament Gemini. Located in Dzierżoniów in the Lower Silesia region, Apartament Gemini provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartament Gemini se nachází ve městě Ignacego Krasickiego 7/24 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament Gemini

Located in Dzierżoniów in the Lower Silesia region, Apartament Gemini provides accommodation with free WiFi. The nearest airport is Wroclaw – Copernicus Airport, 60 km from Apartament Gemini. Wałbrzych is 38 km from the apartment, while Kłodzko is 42 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartament Gemini

 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře
 • Pěší prohlídky
 • Pub crawls
 • Pěší turistika
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Trezor
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Dzierzoniów

APARTAMENT OŚ. BŁĘKITNE 10H

10

APARTAMENT OŚ. BŁĘKITNE 10H

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT OŚ. BŁĘKITNE 10H. APARTAMENT OŚ nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. BŁĘKITNE 10H se nachází v Dzierżoniowě. Klimatizované ubytování je vzdálené 17 km od Świdnice. Ubytování APARTAMENT OŚ. BŁĘKITNE 10H se nachází ve městě Dzierzoniów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

9,8

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Apartment Tina is set in Dzierżoniów. The air-conditioned accommodation is 18 km from Świdnica, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě ul. Osadnicza 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Romana

9,7

Apartament Romana

Ubytování (Apartmán) Apartament Romana. Located in Dzierżoniów, Apartament Romana provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 16 km from Świdnica. Ubytování Apartament Romana se nachází ve městě 5B Osiedle Teczowe 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Super komfortowe mieszkanie - MTB Narty Góry Sowie

9,7

Super komfortowe mieszkanie - MTB Narty Góry Sowie

Ubytování (Apartmán) Super komfortowe mieszkanie - MTB Narty Góry Sowie. Super komfortowe mieszkanie - MTB Narty Góry Sowie is situated in Dzierżoniów. The accommodation is 42 km from Kłodzko. Ubytování Super komfortowe mieszkanie - MTB Narty Góry Sowie se nachází ve městě Klasztorna 4B/10 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty ALICJA

9,6

Apartamenty ALICJA

Ubytování (Apartmány) Apartamenty ALICJA. Set in Dzierżoniów, Apartamenty ALICJA offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartamenty ALICJA se nachází ve městě Bohaterów Getta 10 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Dzierzoniow

9,5

Apartament Dzierzoniow

Ubytování (Apartmán) Apartament Dzierzoniow. Apartament Dzierzoniow is located in Dzierżoniów and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartament Dzierzoniow se nachází ve městě Tylna 11 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Versant Hotel & Spa

9,1

Versant Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Versant Hotel & Spa. Hotel & Spa Versant se nachází 500 metrů od centra města Dzierżoniów. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Versant Hotel & Spa se nachází ve městě ul. Mickewicza 16 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delta In

8,7

Delta In

Ubytování (Hotel) Delta In. Delta In Hotel is situated 200 metres from the centre of Dzierżoniów, at the foot of the Owl Mountains. Ubytování Delta In se nachází ve městě Bielawska 14 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kardamon

8,3

Hotel Kardamon

Ubytování (Aparthotel) Hotel Kardamon. Hotel Kardamon se nachází v Dzierżoniowě, 19 km od Świdnice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kardamon se nachází ve městě Dzierzoniów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bergera

8,1

Villa Bergera

Ubytování (Penzion) Villa Bergera. Vila Bergera v Dzierżoniówe nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV a mají vlastní koupelnu. Ubytování Villa Bergera se nachází ve městě ul. Sienkiewicza 15 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka "JAGAP" OAZA SPOKOJU

8,1

Agroturystyka "JAGAP" OAZA SPOKOJU

Ubytování (Farma) Agroturystyka "JAGAP" OAZA SPOKOJU. Situated in Dzierżoniów, 15 km from Świdnica, Agroturystyka "JAGAP" OAZA SPOKOJU features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka "JAGAP" OAZA SPOKOJU se nachází ve městě WŁÓKI 14 A k/Dzierżoniowa (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Miodowy

7,9

Hotel Miodowy

Ubytování (Hotel) Hotel Miodowy. Hotel Miodowy se nachází ve městě Dzierżoniów. Nabízí sluneční terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Miodowy se nachází ve městě Cicha 4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

APARTAMENT OŚ. ZŁOTE 4B

APARTAMENT OŚ. ZŁOTE 4B

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT OŚ. ZŁOTE 4B. APARTAMENT OŚ. ZŁOTE 4B is situated in Dzierżoniów. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování APARTAMENT OŚ. ZŁOTE 4B se nachází ve městě Dzierzoniów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie w kamienicy

Mieszkanie w kamienicy

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w kamienicy is located in Dzierżoniów. The accommodation is 46 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Mieszkanie w kamienicy se nachází ve městě Dzierzoniów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaborka

Kaborka

Ubytování (Hostel) Kaborka. Kaborka se nachází v Dzierżoniowě. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kaborka se nachází ve městě Dzierzoniów (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).