Hledat

Ubytování

Apartament EWA Apartmán

Osiedle Niepodległości 5 m 110, 33-100 Tarnów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartament EWA. Apartament EWA is set in Tarnów. The accommodation is 39 km from Dębica. Ubytování Apartament EWA se nachází ve městě Osiedle Niepodległości 5 m 110 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartament EWA

There is a dining area and a kitchenette complete with a microwave, a fridge and a stovetop. Mielec is 49 km from the apartment, while Bochnia is 47 km away. The nearest airport is Rzeszów-Jasionka Airport, 96 km from Apartament EWA. Apartament EWA is set in Tarnów. The accommodation is 39 km from Dębica.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartament EWA

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Fén
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Jídelna
 • Psací stůl
 • Věšák na oblečení
 • Topení
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Apartmán v budově
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Tarnów

Tarnów Dom / Apartament w Centrum

9,9

Tarnów Dom / Apartament w Centrum

Ubytování (Apartmán) Tarnów Dom / Apartament w Centrum. Featuring a spa bath, Tarnów Dom / Apartament w Centrum is set in Tarnów. Ubytování Tarnów Dom / Apartament w Centrum se nachází ve městě 67 Legionów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Zakątna B&B

9,7

Aparthotel Zakątna B&B

Ubytování (Apartmány) Aparthotel Zakątna B&B. Situated in Tarnów in the Lesser Poland region, Aparthotel Zakątna B&B features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Aparthotel Zakątna B&B se nachází ve městě ul. Zakątna 19 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Leliwa - Centrum

9,7

Apartament Leliwa - Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Leliwa - Centrum. Apartament Leliwa - Centrum is set in Tarnów. The property has city views and is 39 km from Dębica. Ubytování Apartament Leliwa - Centrum se nachází ve městě ul. Krakowska 42/2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Centrum przy Maxie

9,7

Apartament Centrum przy Maxie

Ubytování (Apartmán) Apartament Centrum przy Maxie. Apartament Centrum przy Maxie se nachází v Tarnowi. 39 km od Dębice. Ubytování Apartament Centrum przy Maxie se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulna i przestrzenna garsoniera

9,6

Przytulna i przestrzenna garsoniera

Ubytování (Apartmán) Przytulna i przestrzenna garsoniera. Located in Tarnów, Przytulna i przestrzenna garsoniera provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Przytulna i przestrzenna garsoniera se nachází ve městě Rogoyskiego 34/45 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Stare Miasto

9,6

Apartament Stare Miasto

Ubytování (Apartmán) Apartament Stare Miasto. Apartament Stare Miasto is located in Tarnów and offers a restaurant. The property features city views and is 39 km from Dębica. Ubytování Apartament Stare Miasto se nachází ve městě Wałowa 33 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ Słoneczne wzgórze

9,6

Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ Słoneczne wzgórze

Ubytování (Rezort) Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ Słoneczne wzgórze. Located in Tarnów, Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ Słoneczne wzgórze features a restaurant and garden. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ Słoneczne wzgórze se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robi

9,5

Robi

Ubytování (Penzion) Robi. Set in Tarnów, Robi offers a garden. There is a sun terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Robi se nachází ve městě ul. Generała Ryszarda Kuklińskiego 13 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krzyski

9,4

Hotel Krzyski

Ubytování (Hotel) Hotel Krzyski. Hotel Krzyski se nachází v klidné části města Tarnów, asi 2,5 km od centra města, a nabízí ubytování se satelitní TV. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Krzyski se nachází ve městě ul. Krzyska 52B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MZB

9,4

Apartament MZB

Ubytování (Apartmán) Apartament MZB. Located in Tarnów, Apartament MZB provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 38 km from Dębica. Ubytování Apartament MZB se nachází ve městě 21/3 Rogoyskiego pierwsze piętro (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in Center

9,3

Studio in Center

Ubytování (Apartmán) Studio in Center. Located in Tarnów, Studio in Center provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 39 km from Dębica. Ubytování Studio in Center se nachází ve městě Powstańców Warszawy 6 m. 39 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Centrum przy parku

9,2

Apartament Centrum przy parku

Ubytování (Apartmán) Apartament Centrum przy parku. Set in Tarnów in the Lesser Poland region, Apartament Centrum przy parku features a balcony and city views. Ubytování Apartament Centrum przy parku se nachází ve městě ul. Legionów 23 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gal

9,1

Hotel Gal

Ubytování (Hotel) Hotel Gal. Hotel Gal is located in a historical building in Tarnów, next to Józef Jakubowski Park. Ubytování Hotel Gal se nachází ve městě ul. Dworcowa 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment in Tarnów

9

Cozy apartment in Tarnów

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment in Tarnów. Situated in Tarnów, Cozy apartment in Tarnów features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cozy apartment in Tarnów se nachází ve městě ul. Brandstaettera 6/20 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel U Jana

8,9

Hotel U Jana

Ubytování (Hotel) Hotel U Jana. Located directly on Tarnów’s town square, the heart of the Old Town, Hotel U Jana offers accommodation in rooms and apartments with free Wi-Fi The rooms of... Ubytování Hotel U Jana se nachází ve městě Rynek 14 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kantoria

8,8

Hotel Kantoria

Ubytování (Hotel) Hotel Kantoria. Located within a recreational and sport complex in Tarnów, Hotel Kantoria offers rooms with free Wi-Fi and a flat-screen LCD TV. Ubytování Hotel Kantoria se nachází ve městě ul. Piłsudskiego 28A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tarnovia

8,8

Hotel Tarnovia

Ubytování (Hotel) Hotel Tarnovia. Tarnovia Hotel se nachází v centru města Tarnów, jen kousek od renesančního náměstí a vlakového nádraží Tarnów. Nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Tarnovia se nachází ve městě Kościuszki 10 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Dębem

8,7

Hotel Pod Dębem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Dębem. Featuring free WiFi and on-site parking, the Pod Dębem hotel is located along the 73 national road, 10 minutes from the A4 motorway, in a quiet area of... Ubytování Hotel Pod Dębem se nachází ve městě ul. Heleny Marusarz 9b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wałowa 4

8,7

Apartamenty Wałowa 4

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Wałowa 4. Set in Tarnów, 39 km from Dębica, Apartamenty Wałowa 4 offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartamenty Wałowa 4 se nachází ve městě Wałowa 4 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cristal Park

8,5

Hotel Cristal Park

Ubytování (Hotel) Hotel Cristal Park. Hotel Cristal Park offers comfortable accommodation, excellent dining and a wide range of facilities in peaceful, park surroundings, 10 minutes by car from... Ubytování Hotel Cristal Park se nachází ve městě ul. Traugutta 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living Room New

8,4

Living Room New

Ubytování (Apartmán) Living Room New. Living Room New is set in Tarnów. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Living Room New se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living Room

8,3

Living Room

Ubytování (Apartmán) Living Room. Located in a quiet residential area of Tarnów, Living Room offers self-catering accommodation with free WiFi access and free parking. Ubytování Living Room se nachází ve městě Marynarki Wojennej 9a/18 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podzamcze

8,1

Hotel Podzamcze

Ubytování (Hotel) Hotel Podzamcze. Hotel Podzamcze is located at the slope of the Saint Martin Mountain in Tarnów. It features rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Podzamcze se nachází ve městě Al.Tarnowskich 75 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bristol

7,9

Hotel Bristol

Ubytování (Hotel) Hotel Bristol. Hotel Bristol is located in a historical tenement house in Tarnów and offers a restaurant and a bar. Ubytování Hotel Bristol se nachází ve městě ul. Krakowska 9 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B & B Leliwa

6,3

B & B Leliwa

Ubytování (Penzion) B & B Leliwa. Located in Tarnów, B & B Leliwa features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování B & B Leliwa se nachází ve městě Esperantystów 34 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Tarnovianka - Centrum

Apartament Tarnovianka - Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Tarnovianka - Centrum. Apartament Tarnovianka - Centrum se nachází v Tarnowi. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán je vzdálený 40 km od Solce-Zdróje a 48 km od města Nowy Sącz. Ubytování Apartament Tarnovianka - Centrum se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 23

Apartament 23

Ubytování (Apartmán) Apartament 23. Featuring accommodation with a balcony, Apartament 23 is located in Tarnów. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartament 23 se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment in Tarnow

Cozy apartment in Tarnow

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment in Tarnow. Situated in Tarnów in the Lesser Poland region, Cozy apartment in Tarnow features a patio and garden views. Ubytování Cozy apartment in Tarnow se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarnowskie Centrum Informacji

Tarnowskie Centrum Informacji

Ubytování (Hostel) Tarnowskie Centrum Informacji. Tarnowskie Centrum Informacji features free WiFi and views of garden in Tarnów. Ubytování Tarnowskie Centrum Informacji se nachází ve městě Rynek 7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Apartment

Best Apartment

Ubytování (Apartmán) Best Apartment. Best Apartment is located in Tarnów and offers a terrace. The accommodation is 44 km from Mielec. Ubytování Best Apartment se nachází ve městě Tarnów (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)