Hledat

Ubytování

Ubytování město Zámek Niedzica

V polském městě Zámek Niedzica (Polsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Zámek Niedzica

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Zámek Niedzica

Domek pod laskiem

9,9

Domek pod laskiem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod laskiem. Domek pod laskiem se nachází v obci Niedzica Zamek a nabízí restauraci, gril a terasu. Ubytování Domek pod laskiem se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství).

domek drewniany

9,9

domek drewniany

Ubytování (Chata) domek drewniany. Domek drewniany se nachází v Niedzici Zamek v Malopolském vojvodství a nabízí balkon a výhled na hory. 25 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování domek drewniany se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství).

Glamp Natura Czorsztyn

9,8

Glamp Natura Czorsztyn

Ubytování (Luxusní stan) Glamp Natura Czorsztyn. Camp Natura Zamek Czorsztyn is set in Niedzica Zamek. A continental breakfast is served each morning at the property. The tented camp offers a terrace. Ubytování Glamp Natura Czorsztyn se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamkowe Wzgórze

9,5

Zamkowe Wzgórze

Ubytování (Prázdninový dům) Zamkowe Wzgórze. Zamkowe Wzgórze is situated in Niedzica Zamek and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zamkowe Wzgórze se nachází ve městě Osiedle Zamek (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamajerz Nad Zalewem

9,4

Zamajerz Nad Zalewem

Ubytování (Apartmány) Zamajerz Nad Zalewem. Set in Niedzica Zamek, 28 km from Bukowina Tatrzańska, Zamajerz Nad Zalewem offers a garden and free WiFi. Ubytování Zamajerz Nad Zalewem se nachází ve městě Ul Nad Zalewem 36 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Arenda

9,3

Pokoje Gościnne Arenda

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Arenda. Set in Niedzica Zamek, Pokoje Gościnne Arenda features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne Arenda se nachází ve městě 3 Maja 176 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drewniane pokoje w Niedzicy

9,2

Drewniane pokoje w Niedzicy

Ubytování (Farma) Drewniane pokoje w Niedzicy. Situated in Niedzica Zamek in the Lesser Poland region, Drewniane pokoje w Niedzicy features accommodation with free private parking. Ubytování Drewniane pokoje w Niedzicy se nachází ve městě ul. Św. Rozalii 7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Askey

9,2

Ośrodek Wypoczynkowy Askey

Ubytování (Horské chaty) Ośrodek Wypoczynkowy Askey. Located in a quiet and green area in Nidzice, Ośrodek Wypoczynkowy Askey offers a view of the lake and Czorsztyński Castle. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Askey se nachází ve městě Cisowa 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Czardasz

9,2

Pensjonat Czardasz

Ubytování (Penzion) Pensjonat Czardasz. Located in Niedzica Zamek, Pensjonat Czardasz features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pensjonat Czardasz se nachází ve městě Zamkowa 3 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne

9,1

Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne. Set in Niedzica Zamek, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Pokoje Gościnne offers a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne se nachází ve městě 3- Maja 13 B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne KANADYJKA

9,1

Pokoje Gościnne KANADYJKA

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne KANADYJKA. Pokoje Gościnne KANADYJKA se nachází v Niedzici, 25 km od Tatranské Bukoviny, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje Gościnne KANADYJKA se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zielona Owieczka

9

Apartamenty Zielona Owieczka

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Zielona Owieczka. Situated in Niedzica Zamek, 22 km from Bukowina Tatrzańska, Apartamenty Zielona Owieczka features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty Zielona Owieczka se nachází ve městě D. (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Pienińskie Owieczki

8,9

Apartamenty Pienińskie Owieczki

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Pienińskie Owieczki. Apartamenty Pienińskie Owieczki se nachází v malopolském městě Niedzica, 12 km od střediska Białka Tatrzańska a 27 km od Zakopaného. Ubytování Apartamenty Pienińskie Owieczki se nachází ve městě 3 Maja 222a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Wzgórze

8,9

Willa Wzgórze

Ubytování (Privát) Willa Wzgórze. Set in Niedzica Zamek, 28 km from Bukowina Tatrzańska, Willa Wzgórze offers a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Willa Wzgórze se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Szczepaniakówka

8,8

Pensjonat Szczepaniakówka

Ubytování (Penzion) Pensjonat Szczepaniakówka. Boasting a bar and free WiFi, Pensjonat Szczepaniakówka is located in Niedzica Zamek. Ubytování Pensjonat Szczepaniakówka se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśniczówka Limba

8,8

Leśniczówka Limba

Ubytování (Farma) Leśniczówka Limba. Set in Niedzica Zamek in the Lesser Poland region, Leśniczówka Limba offers accommodation with free private parking. Ubytování Leśniczówka Limba se nachází ve městě Zamkowa 65 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Kordeckich

8,7

Pokoje u Kordeckich

Ubytování (Privát) Pokoje u Kordeckich. Situated in Niedzica Zamek, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Pokoje u Kordeckich features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje u Kordeckich se nachází ve městě ul. 3 Maja 13 A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel LOKIS

8,6

Hotel LOKIS

Ubytování (Hotel) Hotel LOKIS. Hotel LOKIS features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Niedzica Zamek. Ubytování Hotel LOKIS se nachází ve městě Cisowa 4 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Willa Rycerz

8,5

Willa Rycerz

Ubytování (Penzion) Willa Rycerz. Featuring a stone grotto and medieval and wooden décor elements, Willa Rycerz is located in Niedzica, 70 metres from Czorsztyn Lake and 750 metres from... Ubytování Willa Rycerz se nachází ve městě ul.Nad Zalewem 21 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polana Sosny

8,3

Polana Sosny

Ubytování (Penzion) Polana Sosny. Polana Sosny se nachází v malebném městečku Niedzica. Nabízí lyžařské středisko, finskou saunu pro relaxaci a soukromou písečnou pláž u řeky Dunajec. Ubytování Polana Sosny se nachází ve městě os. Polana Sosny 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy Kasztel

5,9

Ośrodek Wczasowy Kasztel

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wczasowy Kasztel. Situated in Niedzica Zamek, Ośrodek Wczasowy Kasztel features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Ośrodek Wczasowy Kasztel se nachází ve městě ul. 3 Maja 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Taborem

Apartament Pod Taborem

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Taborem. Featuring accommodation with a balcony, Apartament Pod Taborem is set in Niedzica Zamek. Ubytování Apartament Pod Taborem se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI STROME ZACISZE

DOMKI STROME ZACISZE

Ubytování (Horské chaty) DOMKI STROME ZACISZE. Featuring a garden, DOMKI STROME ZACISZE offers accommodation in Niedzica Zamek. Free WiFi is featured. The chalet offers a terrace. Ubytování DOMKI STROME ZACISZE se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství).

Rezydencja Spisz Niedzica

Rezydencja Spisz Niedzica

Ubytování (Penzion) Rezydencja Spisz Niedzica. SPISZ Luxury Apartments se nachází v Niedzici Zamek a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Nabízí terasu a sdílený lounge. Ubytování Rezydencja Spisz Niedzica se nachází ve městě Zámek Niedzica (Polsko - Malopolské vojvodství).

Ubytování v polském městě Zámek Niedzica

Město Zámek Niedzica se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování v polském městě Zámek Niedzica.