Hledat

Ubytování

Ubytování město Zalesie

V polském městě Zalesie (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Zalesie

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Zalesie

Spokoje

9,8

Spokoje

Ubytování (Privát) Spokoje. Offering a sauna and a private beach area, Spokoje is set in Zalesie, 25 km from Brodnica and 8 km from Lidzbark. Ubytování Spokoje se nachází ve městě Zalesie 43 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zalesie - wyjątkowe domki nad jeziorem

9,8

Zalesie - wyjątkowe domki nad jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Zalesie - wyjątkowe domki nad jeziorem. Zalesie - wyjątkowe domki nad jeziorem se nachází v obci Zálesie, 46 km od města Lidzbark Warmiński, a nabízí soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Zalesie - wyjątkowe domki nad jeziorem se nachází ve městě Zalesie (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Zalesiowy Zakatek

9,2

Zalesiowy Zakatek

Ubytování (Privát) Zalesiowy Zakatek. Zalesiowy Zakatek features free bikes, shared lounge, a garden and private beach area in Zalesie. Ubytování Zalesiowy Zakatek se nachází ve městě Zalesie (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Zalesie

Město Zalesie se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Zalesie.