Hledat

Ubytování

Ubytování město Wysowa-Zdrój

V polském městě Wysowa-Zdrój (Polsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Wysowa-Zdrój

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Wysowa-Zdrój

Domki Gaja

9,9

Domki Gaja

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Gaja. Situated in Wysowa-Zdrój, 45 km from Bardejov, Domki Gaja features a garden and free WiFi. The holiday home offers a sun terrace. Ubytování Domki Gaja se nachází ve městě Wysowa Zdroj 318 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buczynowe Chaty

9,7

Buczynowe Chaty

Ubytování (Farma) Buczynowe Chaty. Featuring free WiFi, Buczynowe Chaty offers pet-friendly accommodation in Wysowa-Zdrój. Free private parking is available on site. Ubytování Buczynowe Chaty se nachází ve městě Wysowa 314 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Emilia

9,7

Pensjonat Emilia

Ubytování (Penzion) Pensjonat Emilia. Located in Wysowa-Zdrój, Pensjonat Emilia features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytování Pensjonat Emilia se nachází ve městě wysowa zdrój 207 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Orange

9,5

Dom Gościnny Orange

Ubytování (Farma) Dom Gościnny Orange. Dom Gościnny Orange has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Wysowa-Zdrój. Ubytování Dom Gościnny Orange se nachází ve městě Wysowa Zdrój 320 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Przy Parku

9,5

Pokoje Przy Parku

Ubytování (Apartmány) Pokoje Przy Parku. Featuring a garden, Pokoje Przy Parku features accommodation in Wysowa-Zdrój. Ubytování Pokoje Przy Parku se nachází ve městě Wysowa 94 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Wysowa Dwór

9,2

Wysowa Dwór

Ubytování (Apartmány) Wysowa Dwór. Located in Wysowa-Zdrój, 45 km from Bardejov, Wysowa Dwór provides a garden and free WiFi. Ubytování Wysowa Dwór se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 289 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Anna Maria

9,2

Willa Anna Maria

Ubytování (Penzion) Willa Anna Maria. Located in Wysowa-Zdrój, Willa Anna Maria provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Willa Anna Maria se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 132 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chutor Grzegorza

9,1

Chutor Grzegorza

Ubytování (Chata) Chutor Grzegorza. Chutor Grzegorza is located in a quiet and green area in Wysowa-Zdrój, 16 km from Krynica Zdrój. Nowy Sącz is 40 km away. Ubytování Chutor Grzegorza se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 338 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Panorama

9,1

Pokoje Panorama

Ubytování (Penzion) Pokoje Panorama. Located in Wysowa-Zdrój, Pokoje Panorama features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Panorama se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 242 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościnna Chata

8,8

Gościnna Chata

Ubytování (Hotel) Gościnna Chata. Gościnna Chata in Wysowa-Zdrój has 3-star accommodation with a restaurant and a garden. Ubytování Gościnna Chata se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek wypoczynkowy Zdrój

8,8

Domek wypoczynkowy Zdrój

Ubytování (Chata) Domek wypoczynkowy Zdrój. Domek wypoczynkowy Zdrój is situated in Wysowa-Zdrój. The property is 45 km from Bardejov, and complimentary private parking is offered. Ubytování Domek wypoczynkowy Zdrój se nachází ve městě koło Kościoła Zdrojowego (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanie Spanie

8,6

Tanie Spanie

Ubytování (Chata) Tanie Spanie. Set in Wysowa-Zdrój in the Lesser Poland region, Tanie Spanie has a garden. The property is 45 km from Bardejov and free private parking is featured. Ubytování Tanie Spanie se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozdroże

8

Rozdroże

Ubytování (Penzion) Rozdroże. Rozdroże offers pet-friendly accommodation in Wysowa-Zdrój. Free WiFi is provided in all rooms. Free private parking is available on site. Ubytování Rozdroże se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 28 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem

8

Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem

Ubytování (Hotel) Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem. Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem has a bar, garden, barbecue facilities and terrace in Wysowa-Zdrój. Ubytování Uzdrowisko Wysowa nad Parkiem se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena

7,8

Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena

Ubytování (Hotel) Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena. Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena se nachází ve městě Wysowa-Zdrój a nabízí ubytování s vlastním balkonem. K dispozici je turecká lázeň a půjčovna kol. Ubytování Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trzy Domki Wysowa

Trzy Domki Wysowa

Ubytování (Apartmány) Trzy Domki Wysowa. Set in Wysowa-Zdrój in the Lesser Poland region, Trzy Domki Wysowa offers accommodation with free private parking. Ubytování Trzy Domki Wysowa se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czarny Dział

Czarny Dział

Ubytování (Penzion) Czarny Dział. Czarny Dział is set in Wysowa-Zdrój. Free WiFi is available. Guest rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Czarny Dział se nachází ve městě Wysowa-Zdrój (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Pod Wysotą

Pokoje Gościnne Pod Wysotą

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Pod Wysotą. Pokoje Gościnne Pod Wysotą in Wysowa-Zdrój provides accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytování Pokoje Gościnne Pod Wysotą se nachází ve městě Wysowa-Zdrój 253 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Wysowa-Zdrój

Město Wysowa-Zdrój se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování v polském městě Wysowa-Zdrój.