Hledat

Ubytování

Ubytování město Wołowice

V polském městě Wołowice (Polsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Wołowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Wołowice

Agroturystyka Siołki

9,1

Agroturystyka Siołki

Ubytování (Farma) Agroturystyka Siołki. Offering an outdoor pool and free bikes, Agroturystyka Siołki is located in a quiet area in Wołów. Free WiFi access is available in this farm stay. Ubytování Agroturystyka Siołki se nachází ve městě Siodłkowice 7 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Room Close To Krakow

Sunny Room Close To Krakow

Ubytování (Venkovský dům) Sunny Room Close To Krakow. Situated in Wołowice, 45 km from Oświęcim, Sunny Room Close To Krakow features a garden and free WiFi. Ubytování Sunny Room Close To Krakow se nachází ve městě 225 Wołowice Pod Orzechem (Polsko - Malopolské vojvodství).

Zielona Ostoja

Zielona Ostoja

Ubytování (Prázdninový dům) Zielona Ostoja. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. K dispozici je také koupelna. Zielona Ostoja stojí 40 km od Vratislavi. Ubytování Zielona Ostoja se nachází ve městě Wołowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Wołowice

Město Wołowice se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování v polském městě Wołowice.