Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowęcin

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowęcin

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowęcin

Siedlisko na wydmach

10

Siedlisko na wydmach

Ubytování (Prázdninové domy) Siedlisko na wydmach. Siedlisko na wydmach se nachází v Nowęcinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Siedlisko na wydmach se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OKej domki Łeba - Nowęcin

9,8

OKej domki Łeba - Nowęcin

Ubytování (Chata) OKej domki Łeba - Nowęcin. Situated 2.3 km from Leba Beach, OKej domki Łeba - Nowęcin features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování OKej domki Łeba - Nowęcin se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miło Cię widzieć

9,7

Miło Cię widzieć

Ubytování (Aparthotel) Miło Cię widzieć. Situated in Nowęcin, 3.7 km from Łeba, Miło Cię widzieć features a garden and free WiFi. Ubytování Miło Cię widzieć se nachází ve městě ul. Łebska 142 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Polanki 2

9,6

Apartamenty Polanki 2

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Polanki 2. Apartamenty Polanki 2 se nachází v letovisku Łeba. Nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, zahradu, vybavení pro grilování a terasu. Ubytování Apartamenty Polanki 2 se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadmorska Osada

9,6

Nadmorska Osada

Ubytování (Prázdninové domy) Nadmorska Osada. Nadmorska Osada nabízí ubytování v prázdninových domech a apartmánech, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Nadmorska Osada se nachází ve městě Polanki 29 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Wypoczynkowy Lago

9,5

Dom Wypoczynkowy Lago

Ubytování (Penzion) Dom Wypoczynkowy Lago. Dom Wypoczynkowy Lago stojí 50 metrů od jezera Sarbsko a nabízí klasicky zařízené prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Dom Wypoczynkowy Lago se nachází ve městě ul. Jeziorna 3 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Łebskie Chatki

9,4

Łebskie Chatki

Ubytování (Chata) Łebskie Chatki. Hotel Łebskie Chatki se nachází v Łebě, 3,2 km od parku Łeba a 3,5 km od parku Jana Pavla II. Ubytování Łebskie Chatki se nachází ve městě Żwirowa 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacanza Park

9,3

Vacanza Park

Ubytování (Chata) Vacanza Park. Vacanza Park se nachází ve městě Łeba v Pomořanském vojvodství. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkováním. Ubytování Vacanza Park se nachází ve městě ul. Łebska 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki - Bursztynova 13

9,3

Domki - Bursztynova 13

Ubytování (Chata) Domki - Bursztynova 13. Domki - Bursztynova 13 jsou chaty situované v Łebě, 800 metrů od lebského parku. Nabízejí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Domki - Bursztynova 13 se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Ania

9,2

Domek letniskowy Ania

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy Ania. Set just 2.3 km from Łeba Park, Domek letniskowy Ania offers accommodation in Łeba with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Domek letniskowy Ania se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI NOWĘCIN

9,2

DOMKI NOWĘCIN

Ubytování (Prázdninové domy) DOMKI NOWĘCIN. Located in Łeba in the Pomerania region and Łeba Park reachable within 2. Ubytování DOMKI NOWĘCIN se nachází ve městě ul.Kwiatowa 2a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Habenda

8,9

Habenda

Ubytování (Prázdninové domy) Habenda. Habenda se nachází v Sarbsku, 5 km od města Łeba. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Stany mají kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Habenda se nachází ve městě Jeziorna 17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Kalinowa

8,8

Osada Kalinowa

Ubytování (Prázdninový dům) Osada Kalinowa. Osada Kalinowa is set in Łeba, 1.4 km from Łeba Park, 1.7 km from John Paul II Park, as well as 1.9 km from Illuzeum Interactive Exhibition. Ubytování Osada Kalinowa se nachází ve městě Miła 9 Miła 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Piaskowa11

8,8

Domki Piaskowa11

Ubytování (Chata) Domki Piaskowa11. Ubytování Domki Piaskowa11 se nachází ve městě Łeba v Pomořansku, 2,3 km od pláže Łeba, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Domki Piaskowa11 se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wiczow

8,5

Dom Wiczow

Ubytování (Privát) Dom Wiczow. Dom Wiczow se nachází ve městě Łeba v Pomořansku, 4 km od tématického parku Łeba. Ubytování Dom Wiczow se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadmorski zakątek

8,5

Nadmorski zakątek

Ubytování (Chata) Nadmorski zakątek. Nadmorski koutek se nachází v Nowęcinu v Pomořansku a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Leba je vzdálená 2,3 km. Ubytování Nadmorski zakątek se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pokoje u Wojtka

8,4

Pokoje u Wojtka

Ubytování (Penzion) Pokoje u Wojtka. Pokoje u Wojtka se nachází ve městě Nowęcin a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a společná kuchyň. Ubytování Pokoje u Wojtka se nachází ve městě Nowęcin ul. Łebska 40 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne DAREK

8,4

Pokoje gościnne DAREK

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne DAREK. Located in Łeba, 1.9 km from Łeba Park and 2.2 km from John Paul II Park, Pokoje gościnne DAREK provides accommodation with access to a garden with a... Ubytování Pokoje gościnne DAREK se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Łeba

8,2

Dworek Łeba

Ubytování (Penzion) Dworek Łeba. Elegantní penzion Dworek Łeba je situován mezi loukami a lesy, pouhých 700 metrů od centra města Łeba, a nabízí světlé elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dworek Łeba se nachází ve městě ul Polanki 11-13 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Wizygran

8,1

Wizygran

Ubytování (Penzion) Wizygran. Penzion se nachází ve městě Łeba, 2 km od tamního parku a 2,3 km od parku Jana Pavla II. Nabízí zahradu a sdílený lounge. Ubytování Wizygran se nachází ve městě ul. wczasowa 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alicja Domki

7,5

Alicja Domki

Ubytování (Prázdninový areál) Alicja Domki. Alicja Domki se nachází v obci Łeba, 2 km od parku Łeba. Ubytování Alicja Domki se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltic

7,3

Baltic

Ubytování (Privát) Baltic. Baltic se nachází v letovisku Łeba v Pomořansku, 2,1 km od pláže Łeba, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Baltic se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Różany

6,8

Domek Różany

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Różany. Domek Różany se nachází v obci Nowecin v Pomořansku a má terasu. Ubytování poskytuje výhled do zahrady a je vzdálené 3,4 km od města Łeba. Ubytování Domek Różany se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Łebska Ostoja

Apartamenty Łebska Ostoja

Ubytování (Prázdninový dům) Apartamenty Łebska Ostoja. Set in Nowecin in the Pomerania region, Apartamenty Łebska Ostoja features a garden. Ubytování Apartamenty Łebska Ostoja se nachází ve městě Bursztynowa 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Michałówka

Domek letniskowy Michałówka

Ubytování (Chata) Domek letniskowy Michałówka. Domek letniskowy Michałówka has lake views, free WiFi and free private parking, set in Łeba, 1.2 km from Łeba Park. Ubytování Domek letniskowy Michałówka se nachází ve městě Letniskowa Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne u Izy

Pokoje gościnne u Izy

Ubytování (Apartmán) Pokoje gościnne u Izy. Pokoje gościnne u Izy is located in Nowęcin and offers a garden. The accommodation is 2.4 km from Łeba. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Pokoje gościnne u Izy se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Bursztynowa Jeden

Apartamenty Bursztynowa Jeden

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Bursztynowa Jeden. Located just 2.3 km from Leba Beach, Apartamenty Bursztynowa Jeden provides accommodation in Nowecin with access to a garden, barbecue facilities, as well... Ubytování Apartamenty Bursztynowa Jeden se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cisowe Domki Nowęcin

Cisowe Domki Nowęcin

Ubytování (Chata) Cisowe Domki Nowęcin. Set in Nowecin, 3.9 km from Łeba, Cisowe Domki Nowęcin offers a garden and free WiFi. Ubytování Cisowe Domki Nowęcin se nachází ve městě ul. Kwiatowa 3 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domki DRAGON Łeba

Domki DRAGON Łeba

Ubytování (Prázdninové domy) Domki DRAGON Łeba. Set in Nowecin in the Pomerania region, Domki DRAGON offers accommodation with free WiFi. Łeba is 2.9 km from the holiday home. Ubytování Domki DRAGON Łeba se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

REPOS domki

REPOS domki

Ubytování (Prázdninový dům) REPOS domki. REPOS domki se nachází v Nowęcinu. Prázdninový dům má terasu, 3 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Ubytování REPOS domki se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství).

Corden Village

Corden Village

Ubytování (Chata) Corden Village. Set in Łeba in the Pomerania region and John Paul II Park reachable within 1. Ubytování Corden Village se nachází ve městě Muszelki 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy u Izy

Domek letniskowy u Izy

Ubytování (Kemp) Domek letniskowy u Izy. Located in Nowęcin in the Pomerania region, Domek letniskowy u Izy provides accommodation with free private parking. Ubytování Domek letniskowy u Izy se nachází ve městě Nowęcin (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.