Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowe Bystre

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowe Bystre

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowe Bystre

Apartament Vintage

10

Apartament Vintage

Ubytování (Apartmán) Apartament Vintage. Situated in Nowe Bystre in the Lesser Poland region, Apartament Vintage has a balcony and mountain views. Ubytování Apartament Vintage se nachází ve městě Nowe Bystre (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Górski Zakątek

10

Górski Zakątek

Ubytování (Chata) Górski Zakątek. Górski Zakątek se nachází v obci Nowe Bystre v Malopolském vojvodství a nabízí zahradu. Bukowina Tatrzańska je vzdálená 29 km. Chata má terasu. Ubytování Górski Zakątek se nachází ve městě Nowe Bystre (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki pod lasem

9,8

Domki pod lasem

Ubytování (Chata) Domki pod lasem. Domki pod lasem jsou chaty s terasou a plně vybavenou kuchyní situované ve vesnici Nowe Bystre v Malopolsku. K zázemí patří zahrada. Ubytování Domki pod lasem se nachází ve městě Nowe Bystre Słodyczki 212 Nowe Bystre Słodzyczki 212 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nocleg Pod Gubałówką

9,7

Nocleg Pod Gubałówką

Ubytování (Apartmán) Nocleg Pod Gubałówką. Nocleg Pod Gubałówką is set in Nowe Bystre and offers a terrace. Ubytování Nocleg Pod Gubałówką se nachází ve městě Nowe Bystre 201 C (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwiat Śniegu DeLuxe

9,6

Kwiat Śniegu DeLuxe

Ubytování (Chata) Kwiat Śniegu DeLuxe. Set in Nowe Bystre, Kwiat Śniegu DeLuxe offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kwiat Śniegu DeLuxe se nachází ve městě Słodyczki 173/1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa "Sosnowa Ostoja"

9,6

Willa "Sosnowa Ostoja"

Ubytování (Bed and breakfast) Willa "Sosnowa Ostoja". Vila "Sosnowa Ostoja" se nachází v obci Nowe Bystre. Nabízí saunu, venkovní bazén a možnost půjčení jízdních kol. Ubytování Willa "Sosnowa Ostoja" se nachází ve městě Słodyczki 200 C (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwiat Śniegu

9,6

Kwiat Śniegu

Ubytování (Chata) Kwiat Śniegu. Kwiat Śniegu se nachází v obci Nowe Bystre v Malopolském vojvodství, 3,7 km od zimního střediska Zakopane a 15 km od obce Białka Tatrzanska. Ubytování Kwiat Śniegu se nachází ve městě Słodyczki 173 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Pod Gubałówką

9,4

Pokoje Gościnne Pod Gubałówką

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Pod Gubałówką. Pokoje Gościnne Pod Gubałówką is located in Nowe Bystre, 7 km from Zakopane. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytování Pokoje Gościnne Pod Gubałówką se nachází ve městě Nowe Bystre 201b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bystrzański Domek

9

Bystrzański Domek

Ubytování (Privát) Bystrzański Domek. Located in Nowe Bystre, 20 km from Bukowina Tatrzańska, Bystrzański Domek provides a garden and free WiFi. Ubytování Bystrzański Domek se nachází ve městě Nowe Bystre 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TatryTOP Osada Gubałówka

8,4

TatryTOP Osada Gubałówka

Ubytování (Apartmány) TatryTOP Osada Gubałówka. Located in Nowe Bystre, 22 km from Bukowina Tatrzańska, TatryTOP Osada Gubałówka provides a garden and free WiFi. Ubytování TatryTOP Osada Gubałówka se nachází ve městě Słodyczki 199 h (Polsko - Malopolské vojvodství).

Rent like home - Osada Gubałówka

7,5

Rent like home - Osada Gubałówka

Ubytování (Apartmány) Rent like home - Osada Gubałówka. Rent like home - Osada Gubałówka features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Nowe Bystre. Ubytování Rent like home - Osada Gubałówka se nachází ve městě Nowe Bystre 199k (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartments Osada Gubałówka

Apartments Osada Gubałówka

Ubytování (Apartmán) Apartments Osada Gubałówka. Set in Nowe Bystre in the Lesser Poland region, Apartments Osada Gubałówka has a terrace. Ubytování Apartments Osada Gubałówka se nachází ve městě Słodyczki 199 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Folk Apartment VisitZakopane

Folk Apartment VisitZakopane

Ubytování (Apartmán) Folk Apartment VisitZakopane. Folk Apartment VisitZakopane is located in Nowe Bystre. Ubytování Folk Apartment VisitZakopane se nachází ve městě Słodyczki 199F (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpejska Szarotka

Alpejska Szarotka

Ubytování (Prázdninový dům) Alpejska Szarotka. Situated in Nowe Bystre in the Lesser Poland region, Alpejska Szarotka has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Alpejska Szarotka se nachází ve městě Nowe Bystre (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.