Hledat

Ubytování

Ubytování město Nysa

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nysa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nysa

Śpij w Nysie Apartments

9,9

Śpij w Nysie Apartments

Ubytování (Apartmán) Śpij w Nysie Apartments. Śpij w Nysie Apartments is located in Nysa. The property features city views and is 26 km from Jarnołtówek. Ubytování Śpij w Nysie Apartments se nachází ve městě Ogrodowa 2/24 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BellaPola

9,8

Apartament BellaPola

Ubytování (Apartmán) Apartament BellaPola. Apartmán BellaPola se nachází ve městě Nysa a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartament BellaPola se nachází ve městě Mariacka 28 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marlenka

9,8

Marlenka

Ubytování (Apartmán) Marlenka. Marlenka is set in Nysa. The property is 45 km from Stronie Śląskie, and complimentary private parking is featured. Ubytování Marlenka se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BellaPola 2

9,7

Apartament BellaPola 2

Ubytování (Apartmán) Apartament BellaPola 2. Apartament BellaPola 2 is located in Nysa. The accommodation is 25 km from Jarnołtówek. Ubytování Apartament BellaPola 2 se nachází ve městě Mariacka 28/4 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Henryk

9,6

Apart-Henryk

Ubytování (Apartmány) Apart-Henryk. Apart-Henryk se nachází v Nyse, 26 km od obce Jarnołtówek, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart-Henryk se nachází ve městě Nysa 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asia

9,4

Asia

Ubytování (Apartmány) Asia. Asia is located in Nysa. A car rental service is available at the apartment, while hiking can be enjoyed nearby. Ubytování Asia se nachází ve městě Janusz Kusocińskiego 49/2 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kalinka

9,4

Apartament Kalinka

Ubytování (Apartmán) Apartament Kalinka. Set in Nysa in the Opolskie region, Apartament Kalinka features a balcony and city views. Ubytování Apartament Kalinka se nachází ve městě Emilii Gierczak (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stary Hajduczek

9,2

Stary Hajduczek

Ubytování (Apartmán) Stary Hajduczek. Stary Hajduczek is located in Hajduki Nyskie, 6 km from the centre of Nysa. Free WiFi is provided. Ubytování Stary Hajduczek se nachází ve městě Hajduki Nyskie 89 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Gosia

9,2

Apartament Gosia

Ubytování (Apartmán) Apartament Gosia. Apartament Gosia is located in Nysa. The accommodation is 47 km from Opole. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Gosia se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Rybak

9,1

Ośrodek Wypoczynkowy Rybak

Ubytování (Hotel) Ośrodek Wypoczynkowy Rybak. Ośrodek Wypoczynkowy Rybak se nachází v obci Nysa v Opolském vévodství a nabízí výhled na hory a jezero, sluneční terasu, restauraci, dětské hřiště a... Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Rybak se nachází ve městě Głębinów 18b (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fryderyk Premium 2

9,1

Apartament Fryderyk Premium 2

Ubytování (Apartmán) Apartament Fryderyk Premium 2. Situated in Nysa, Apartament Fryderyk Premium 2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 25 km from Jarnołtówek. Ubytování Apartament Fryderyk Premium 2 se nachází ve městě EDMUNDA JANA OSMANCZYKA 24/1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fryderyk

8,9

Hotel Fryderyk

Ubytování (Hotel) Hotel Fryderyk. Hotel Fryderyk se nachází ve městě Nisa. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a ubytování v klimatizovaných pokojích s TV, minibarem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Hotel Fryderyk se nachází ve městě Chopina 12 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Navigator

8,9

Villa Navigator

Ubytování (Hotel) Villa Navigator. Villa Navigator se nachází v Nyse a nabízí zahradu s grilem i bezplatné Wi-Fi. V pokojích je rychlovarná konvice. Ubytování Villa Navigator se nachází ve městě ul. Wyspiańskiego 11 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Bocianem

8,8

Pod Bocianem

Ubytování (Privát) Pod Bocianem. Pod Bocianem se nachází ve městě Nisa a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Některé pokoje mají posezení nebo terasu. Na místě je dětské hřiště. Ubytování Pod Bocianem se nachází ve městě Złotogłowice 150 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Confero ***

8,4

Confero ***

Ubytování (Hotel) Confero ***. Confero *** Nowa Baśń se nachází ve městě Nysa. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Confero *** se nachází ve městě Głuchołaska 12C (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Piast

8,3

Hotel Piast

Ubytování (Hotel) Hotel Piast. Tříhvězdičkový Hotel Piast se nachází v Nise. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Piast se nachází ve městě Krzywoustego 14 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Confero

8,2

Confero

Ubytování (Bed and breakfast) Confero. Confero se nachází v Nyse, 5 minut jízdy od centra města, a nabízí pokoje/apartmány s vlastní koupelnou, bazén, fitness centrum a saunu. Ubytování Confero se nachází ve městě Piłsudskiego 40 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restauracja Redos

8,1

Hotel Restauracja Redos

Ubytování (Hotel) Hotel Restauracja Redos. Hotel Restauracja Redos se nachází v obci Nysa. Tento 2hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel Restauracja Redos se nachází ve městě ul. Wyspiańskiego 1A (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Court Park

8,1

Hotel Court Park

Ubytování (Rezort) Hotel Court Park. Hotel Court Park se nachází v Nise. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, bar, pokojovou službu, kasino, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Court Park se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europejski

7,8

Hotel Europejski

Ubytování (Hotel) Hotel Europejski. Čtyřhvězdičkový hotel Europejski se nachází v Nyse, 300 metrů od státní silnice číslo 46. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Europejski se nachází ve městě Skorochów 21K (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ortolan

7,3

Ortolan

Ubytování (Apartmány) Ortolan. ORTALON features a bar, as well as accommodation with a kitchenette in Nysa. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Ortolan se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad jeziorem

Dom nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Dom nad jeziorem. Set in Nysa in the Opolskie region, Dom nad jeziorem has a garden. The accommodation features free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Dom nad jeziorem se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament BellaPola Loft

Apartament BellaPola Loft

Ubytování (Apartmán) Apartament BellaPola Loft. Apartament BellaPola Loft is located in Nysa. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartament BellaPola Loft se nachází ve městě Nysa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.