Hledat

Ubytování

Ubytování město Oborniki Śląskie

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Oborniki Śląskie

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Oborniki Śląskie

Kwatera prywatna

9,9

Kwatera prywatna

Ubytování (Apartmán) Kwatera prywatna. Kwatera prywatna is situated in Oborniki Śląskie. This apartment features a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Kwatera prywatna se nachází ve městě ul. Trzebnicka 16 15 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Perła

9

Restauracja Perła

Ubytování (Hotel) Restauracja Perła. Located in Oborniki Śląskie, Restauracja Perła features a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Restauracja Perła se nachází ve městě Ofiar Katynia 9 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Barbara

9

Villa Barbara

Ubytování (Penzion) Villa Barbara. Offering horse riding and ecological food, Villa Barbara is located in Wielka Lipa, a quiet area of Oborniki Śląskie. Ubytování Villa Barbara se nachází ve městě Wielka Lipa 5 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wilczy Grod

8,1

Wilczy Grod

Ubytování (Penzion – hostinec) Wilczy Grod. Offering a spacious restaurant and a cellar bar, Wilczy Grod is located in a quiet, parkside street of Oborniki Śląskie. Ubytování Wilczy Grod se nachází ve městě Oborniki Śląskie (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Agroturystyczny Przystanek Koński Dwór

Ośrodek Agroturystyczny Przystanek Koński Dwór

Ubytování (Penzion) Ośrodek Agroturystyczny Przystanek Koński Dwór. Ośrodek Agroturystyczny Przystanek Koński Dwór is offering accommodation in Oborniki Śląskie. The guest house offers garden views and a terrace. Ubytování Ośrodek Agroturystyczny Przystanek Koński Dwór se nachází ve městě Oborniki Śląskie (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Apartament pod Akacjami

Apartament pod Akacjami

Ubytování (Apartmán) Apartament pod Akacjami. Located in Oborniki Śląskie in the Lower Silesia region, Apartament pod Akacjami has a garden. Ubytování Apartament pod Akacjami se nachází ve městě ul. Chrobrego 8-10 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.