Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowy Sącz

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowy Sącz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowy Sącz

Matejki 45 Apartment - City Center

10

Matejki 45 Apartment - City Center

Ubytování (Vila) Matejki 45 Apartment - City Center. Set in Nowy Sącz in the Lesser Poland region, Matejki 45 Apartment - City Center features a patio and garden views. Ubytování Matejki 45 Apartment - City Center se nachází ve městě 45 Jana Matejki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMEK NA GÓRACH

9,8

DOMEK NA GÓRACH

Ubytování (Chata) DOMEK NA GÓRACH. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, DOMEK NA GÓRACH is located in Nowy Sącz. Ubytování DOMEK NA GÓRACH se nachází ve městě Jamnica 125 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Space Apartment City Center

9,8

Space Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Space Apartment City Center. Located in the centre of the old town in Nowy Sącz in the Lesser Poland region, Space Apartment City Center is an apartment boasting free WiFi and view of... Ubytování Space Apartment City Center se nachází ve městě ul. Narutowicza 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 49

9,8

Apartament 49

Ubytování (Apartmány) Apartament 49. Set in Nowy Sącz, this apartment is 29 km from Krynica Zdrój. Apartament 49 boasts views of the garden and is 28 km from Szczawnica. Ubytování Apartament 49 se nachází ve městě ul. Żywiecka 49 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament pod Zamkiem

9,7

Apartament pod Zamkiem

Ubytování (Apartmán) Apartament pod Zamkiem. Apartament pod Zamkiem is located in Nowy Sącz. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartament pod Zamkiem se nachází ve městě Bóżnicza 5/44 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Topola Tree Avenue

9,7

Topola Tree Avenue

Ubytování (Vila) Topola Tree Avenue. Set in Nowy Sącz, Topola Tree Avenue offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Topola Tree Avenue se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pijarska

9,7

Apartament Pijarska

Ubytování (Apartmán) Apartament Pijarska. Apartament Pijarska is located in Nowy Sącz. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Apartament Pijarska se nachází ve městě ul. Pijarska 17/3 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pan Tadeusz

9,7

Pan Tadeusz

Ubytování (Apartmány) Pan Tadeusz. Pan Tadeusz se nachází ve městě Nowy Sącz a nabízí výhled na město, restauraci a sdílenou kuchyň. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Pan Tadeusz se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szwedzki

9,6

Apartament Szwedzki

Ubytování (Apartmán) Apartament Szwedzki. Apartament Szwedzki is situated in Nowy Sącz. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Apartament Szwedzki se nachází ve městě Szwedzka 1 piętro 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Prestige

9,5

Noclegi Prestige

Ubytování (Apartmány) Noclegi Prestige. Set in Nowy Sącz in the Lesser Poland region, Noclegi Prestige offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Noclegi Prestige se nachází ve městě Grunwaldzka 108 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piano

9,3

Piano

Ubytování (Privát) Piano. Piano se nachází ve městě Nowy Sącz a nabízí ubytování s klimatizací, vstupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Piano se nachází ve městě Szurmiaka 25 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie Nowy Sącz

9,3

Mieszkanie Nowy Sącz

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie Nowy Sącz. Mieszkanie Nowy Sącz is situated in Nowy Sącz and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment features a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Mieszkanie Nowy Sącz se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Nowy Sacz

9,1

ibis Styles Nowy Sacz

Ubytování (Hotel) ibis Styles Nowy Sacz. Featuring an on-site restaurant, 3-star Ibis Styles Nowy Sacz hotel is located in Nowy Sacz, 1.5 km from Nowy Sącz Railway Station and 3. Ubytování ibis Styles Nowy Sacz se nachází ve městě Pierwszej Brygady 2A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cynamon

9,1

Cynamon

Ubytování (Hotel) Cynamon. Located in Nowy Sącz, Cynamon is an ideal starting point for hiking. It offers free Wi-Fi in all areas and a free private parking on site. Ubytování Cynamon se nachází ve městě Kamienna 4 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmonica Studio

9,1

Harmonica Studio

Ubytování (Apartmány) Harmonica Studio. Harmonica Studio se nachází ve městě Nowy Sącz, 600 metrů od autobusového nádraží a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Harmonica Studio se nachází ve městě ul. Sienkiewicza 10 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keisa

8,9

Keisa

Ubytování (Privát) Keisa. With city views, Keisa is set in Nowy Sącz and has a restaurant and a shared kitchen. Ubytování Keisa se nachází ve městě ul. Władysława Barbackiego 89 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Zygmuntowska

8,8

Pokoje Zygmuntowska

Ubytování (Penzion) Pokoje Zygmuntowska. Pokoje Zygmuntowska is offering accommodation in Nowy Sącz. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Zygmuntowska se nachází ve městě Zygmuntowska 17 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miasteczko Galicyjskie

8,7

Miasteczko Galicyjskie

Ubytování (Penzion) Miasteczko Galicyjskie. Miasteczko Galicyjskie is a reconstructed town from the late 19th century. It is a part of the Sądecki Etnographic Park located in Nowy Sącz. Ubytování Miasteczko Galicyjskie se nachází ve městě Lwowska 226 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartament U Jacka 2

8,6

Apartament U Jacka 2

Ubytování (Apartmán) Apartament U Jacka 2. Apartament U Jacka 2 is set in Rabka. The accommodation is 49 km from Kościelisko, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartament U Jacka 2 se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Beata

8,6

Villa Beata

Ubytování (Penzion) Villa Beata. Pokoje Beata is located in Nowy Sącz, 1 km from the Nowy Sącz Train Station. It offers accommodation with free Internet access. Ubytování Villa Beata se nachází ve městě Zawiszy Czarnego 12 d (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panorama Nowy Sącz

8,5

Hotel Panorama Nowy Sącz

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Nowy Sącz. Enjoying a central location within the Nowy Sącz Old Town, Hotel Panorama Nowy Sącz is a few steps away from the city’s main sights and offers a panoramic... Ubytování Hotel Panorama Nowy Sącz se nachází ve městě Romanowskiego 4a (Polsko - Malopolské vojvodství).

Hotel Beskid

8,5

Hotel Beskid

Ubytování (Hotel) Hotel Beskid. Hotel Beskid se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a 15 minut pěšky od centra města Nowy Sacz. Ubytování Hotel Beskid se nachází ve městě Limanowskiego 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Maja

8,5

Pensjonat Maja

Ubytování (Penzion) Pensjonat Maja. Pensjonat Maja se nachází ve městě Nowy Sącz a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pensjonat Maja se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rypsówka

8,5

Hotel Rypsówka

Ubytování (Hotel) Hotel Rypsówka. Located in Nowy Sącz, Hotel Rypsówka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Rypsówka se nachází ve městě ul. Graniczna 95 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dojazdowa Apartman

8,3

Dojazdowa Apartman

Ubytování (Apartmán) Dojazdowa Apartman. Dojazdowa Apartman is situated in Nowy Sącz and offers a shared lounge. The property is 48 km from Stará Ľubovňa and free private parking is available. Ubytování Dojazdowa Apartman se nachází ve městě Dojazdowa 11/10 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rancho Tenisowe

8,2

Rancho Tenisowe

Ubytování (Penzion) Rancho Tenisowe. Offering free tennis courts, Rancho Tenisowe is located in a quiet village of Jamnica, and surrounded by forests. Ubytování Rancho Tenisowe se nachází ve městě Jamnica 9 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanie noclegi Nowy Sącz

5

Tanie noclegi Nowy Sącz

Ubytování (Privát) Tanie noclegi Nowy Sącz. Tanie Noclegi Nowy Sącz is located in a quiet area of Nowy Sącz, 2.5 km from the Nowy Sącz Miasto Train Station and 2.8 km from the historic Market Square. Ubytování Tanie noclegi Nowy Sącz se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio16

Studio16

Ubytování (Aparthotel) Studio16. Situated in Nowy Sącz, Studio16 features accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytování Studio16 se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY Harmonica

APARTAMENTY Harmonica

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTY Harmonica. Apartament Harmonica is situated in Nowy Sącz. The apartment has city views and is 26 km from Szczawnica. Ubytování APARTAMENTY Harmonica se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Marysi

Pokoje Gościnne u Marysi

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne u Marysi. Situated in Nowy Sącz, Pokoje Gościnne u Marysi offers accommodation with access to a garden. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Pokoje Gościnne u Marysi se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Chruślice-Basen sezon,Sauna

Willa Chruślice-Basen sezon,Sauna

Ubytování (Vila) Willa Chruślice-Basen sezon,Sauna. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Willa Chruślice-Basen sezon, Sauna is set in Nowy Sącz. Ubytování Willa Chruślice-Basen sezon,Sauna se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia

Ubytování (Privát) Pokoje do wynajęcia. Located in Nowy Sącz, 45 km from Stará Ľubovňa, Pokoje do wynajęcia provides a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Pokoje do wynajęcia se nachází ve městě Kowalska 11 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT WÓLKI

APARTAMENT WÓLKI

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT WÓLKI. APARTAMENT WÓLKI is located in Nowy Sącz. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování APARTAMENT WÓLKI se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi w Centrum Nowego Sącza

Noclegi w Centrum Nowego Sącza

Ubytování (Hostel) Noclegi w Centrum Nowego Sącza. Noclegi w Centrum Nowego Sącza is offering accommodation in Nowy Sącz. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Noclegi w Centrum Nowego Sącza se nachází ve městě Gabrieli Zapolskiej 3 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osiedle Kaduk

Osiedle Kaduk

Ubytování (Apartmán) Osiedle Kaduk. Boasting accommodation with a balcony, Osiedle Kaduk is situated in Nowy Sącz. The apartment has garden views and is 25 km from Szczawnica. Ubytování Osiedle Kaduk se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Batorego

Apartamenty Batorego

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Batorego. Apartamenty Batorego is set in Nowy Sącz. The accommodation is 50 km from Białka Tatrzanska. Ubytování Apartamenty Batorego se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Batorego

Apartamenty Batorego

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Batorego. Apartamenty Batorego is set in Nowy Sącz. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartamenty Batorego se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Grażynki

Pokoje Gościnne u Grażynki

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne u Grażynki. Noclegi Modrzewiowa 9 is located in Nowy Sącz and offers a garden and a terrace. Guests have a private balcony. Ubytování Pokoje Gościnne u Grażynki se nachází ve městě Nowy Sącz (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.