Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowe

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowe

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowe

Toskania Kociewska

9,8

Toskania Kociewska

Ubytování (Farma) Toskania Kociewska. Situated in Nowe, 27 km from Rudnik, Toskania Kociewska features free bikes and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Toskania Kociewska se nachází ve městě (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przy lesie

9,5

Przy lesie

Ubytování (Privát) Przy lesie. Located in Nowe, 21 km from Rudnik, Przy lesie provides a garden and free WiFi. Grudziądz is 21 km from the homestay, while Kwidzyn is 34 km away. Ubytování Przy lesie se nachází ve městě Zdrojewo 69 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dowhań

8,1

Hotel Dowhań

Ubytování (Hotel) Hotel Dowhań. Hotel Dowhań in Nowe has a bar and a terrace. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with... Ubytování Hotel Dowhań se nachází ve městě Tczewska 9 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství).

Hotel Zdrojewo

8,1

Hotel Zdrojewo

Ubytování (Hotel) Hotel Zdrojewo. The 3-star Hotel Holland Zdrojewo is located in Nowe, very close to the A1 highway from Gdańsk to Toruń. It features rooms with free Wi-Fi and satellite... Ubytování Hotel Zdrojewo se nachází ve městě Zdrojewo 99 (Polsko - Kujavsko-pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.