Hledat

Ubytování

Ubytování město Nielisz

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nielisz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nielisz

Apartamenty nad zalewem Nielisz

9,7

Apartamenty nad zalewem Nielisz

Ubytování (Apartmány) Apartamenty nad zalewem Nielisz. Situated in Nielisz, 25 km from Zamość, Apartamenty nad zalewem Nielisz features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty nad zalewem Nielisz se nachází ve městě Nawoz 44a (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Ujazdowski

9,4

Dwór Ujazdowski

Ubytování (Bed and breakfast) Dwór Ujazdowski. Dwór Ujazdowski offers rooms in an inn next to the manor, surrounded by a green park overlooking Wieprz River, fields and forests. Ubytování Dwór Ujazdowski se nachází ve městě Ujazdów 1 (Polsko - Lublinské vojvodství).

Pensjonat Krzyś

8,8

Pensjonat Krzyś

Ubytování (Penzion) Pensjonat Krzyś. Pensjonat Krzyś is located in Nielisz and features free bikes, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pensjonat Krzyś se nachází ve městě Nielisz 72A (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marina

8,5

Hotel Marina

Ubytování (Hotel) Hotel Marina. Located 100 metres from the coast of Lake Nielisz, this hotel boasts its own yacht marina. It offers rooms with free Wi-Fi and a satellite LCD TV. Ubytování Hotel Marina se nachází ve městě Nielisz 210a (Polsko - Lublinské vojvodství).

Domki letniskowe Marina

8,1

Domki letniskowe Marina

Ubytování (Kemp) Domki letniskowe Marina. Located in Nielisz in the Lubelskie region, Domki letniskowe Marina provides accommodation with free private parking. The camping offers a terrace. Ubytování Domki letniskowe Marina se nachází ve městě Nielisz 210 a (Polsko - Lublinské vojvodství).

Widokówka Nielisz

Widokówka Nielisz

Ubytování (Prázdninový dům) Widokówka Nielisz. Set in Nielisz, Widokówka Nielisz features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Widokówka Nielisz se nachází ve městě Nielisz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel z restauracją

Hostel z restauracją

Ubytování (Hostel) Hostel z restauracją. Boasting a bar, Hostel z restauracją is located in Nielisz. The accommodation offers free WiFi. Guest rooms in the hostel are equipped with a kettle. Ubytování Hostel z restauracją se nachází ve městě Nielisz (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo

Ranczo

Ubytování (Apartmán) Ranczo. Ranczo is set in Nielisz and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Ranczo se nachází ve městě Nawóz 39A (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.