Hledat

Ubytování

Ubytování město Niemcza

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Niemcza

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Niemcza

Pałac Kietlin

9,1

Pałac Kietlin

Ubytování (Farma) Pałac Kietlin. Pałac Kietlin is housed in an authentic palace from the 17th century. Ubytování Pałac Kietlin se nachází ve městě Kietlin 28 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Niemcza Wino & Spa

7,5

Hotel Niemcza Wino & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Niemcza Wino & Spa. Hotel Niemcza Spa se nachází ve městě Niemcza na úpatí Sovích hor. Nabízí ubytování se zvukovou izolací, LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Niemcza Wino & Spa se nachází ve městě ul. Strzelińska 8 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Austeria Niemczańska

6,9

Hotel Austeria Niemczańska

Ubytování (Hotel) Hotel Austeria Niemczańska. Tříhvězdičkový Hotel Austeria Niemczańska se nachází u státní silnice 8 vedoucí ze Vratislavi do města Kudowa Zdrój a nabízí à la carte restauraci. Ubytování Hotel Austeria Niemczańska se nachází ve městě Niemcza (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.