Hledat

Ubytování

Ubytování město Niepołomice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Niepołomice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Niepołomice

Zamek Królewski Boutique Hotel

9,3

Zamek Królewski Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Zamek Królewski Boutique Hotel. Zamek Królewski Boutique Hotel sídlí v impozantním renesančním zámku v obci Niepołomice, bývalého sídla polských králů. Kolem se rozkládají krásné zahrady. Ubytování Zamek Królewski Boutique Hotel se nachází ve městě ul. Zamkowa 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Noclegowe z łazienkami - FAKTURY VAT

8,8

Pokoje Noclegowe z łazienkami - FAKTURY VAT

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje Noclegowe z łazienkami - FAKTURY VAT. Set in Niepołomice in the Lesser Poland region, Pokoje Gościnne z łazienkami w Niepołomicach offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Noclegowe z łazienkami - FAKTURY VAT se nachází ve městě Niepołomice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Novum & Spa

8,7

Hotel Novum & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Novum & Spa. Novum Hotel stojí 500 metrů od centra města Niepołomice a je vzdálený 24 km od centra Krakova a 13 km od Solného dolu Wieliczka. Ubytování Hotel Novum & Spa se nachází ve městě ul. Grunwaldzka 15H (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Niepołomice

8,5

Hotel Niepołomice

Ubytování (Hotel) Hotel Niepołomice. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází ve městě Niepołomice, 100 metrů od historického náměstí Rynek, a nabízí prostorné moderně zařízené pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel Niepołomice se nachází ve městě Kościuszki 22 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Azalia & Spa

8,4

Hotel Azalia & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Azalia & Spa. Tříhvězdičkový Hotel Azalia & Spa se nachází v klidné části města Niepołomice se spoustou zeleně, 3 km od golfového hřiště. Ubytování Hotel Azalia & Spa se nachází ve městě Szarów 343 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Dębowa

Willa Dębowa

Ubytování (Penzion) Willa Dębowa. Willa Dębowa is offering accommodation in Niepołomice. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Willa Dębowa se nachází ve městě Aleja Dębowa 20 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament JAGA

Apartament JAGA

Ubytování (Apartmán) Apartament JAGA. Located in Niepołomice in the Lesser Poland region, Apartament JAGA has a balcony and city views. Ubytování Apartament JAGA se nachází ve městě Rynek 13 Budynek (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Pod Dębem

Motel Pod Dębem

Ubytování (Motel) Motel Pod Dębem. Motel Pod Dębem se nachází ve městě Niepołomice a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Motel Pod Dębem se nachází ve městě Niepołomice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment A4

Deluxe Apartment A4

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment A4. Deluxe Appartment A4 is set in Niepołomice. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Deluxe Apartment A4 se nachází ve městě Niepołomice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Pod Dębem

Noclegi Pod Dębem

Ubytování (Motel) Noclegi Pod Dębem. Boasting a garden and free WiFi, Noclegi Pod Dębem is located in Niepołomice. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Noclegi Pod Dębem se nachází ve městě Niepołomice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.