Hledat

Ubytování

Ubytování město Nidzica

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nidzica

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nidzica

Dom Mazury

9,5

Dom Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Mazury. Set in Nidzica in the Warmia-Masuria region, Dom Mazury features a terrace and garden views. Ubytování Dom Mazury se nachází ve městě Wolisko 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom w Szkotowie

9,4

Dom w Szkotowie

Ubytování (Prázdninový dům) Dom w Szkotowie. Dom w Szkotowie offers accommodation in Szkotowo, 44 km from Olsztyn and 38 km from Ostróda. The unit is 11 km from Nidzica. Ubytování Dom w Szkotowie se nachází ve městě Szkotowo 161/17 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rybaczówka Wikno

9,4

Rybaczówka Wikno

Ubytování (Privát) Rybaczówka Wikno. Rybaczówka Wikno is set in Wikno and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Rybaczówka Wikno se nachází ve městě Wikno. 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśniczówka Nibork

9,2

Leśniczówka Nibork

Ubytování (Penzion) Leśniczówka Nibork. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Leśniczówka Nibork is situated in Nidzica. Ubytování Leśniczówka Nibork se nachází ve městě Las Miejski 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamieniczka

8,8

Kamieniczka

Ubytování (Bed and breakfast) Kamieniczka. Set in Nidzica, 50 km from Szczytno, Kamieniczka offers a bar and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Ubytování Kamieniczka se nachází ve městě PL.WOLNOŚCI 4 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Graven

8,7

Pensjonat Graven

Ubytování (Penzion) Pensjonat Graven. Located in a calm area in Nidzica, Pensjonat Graven offers rooms with free Wi-Fi, a private bathroom and a TV set. Free public parking is available as... Ubytování Pensjonat Graven se nachází ve městě Plac Wojciecha z Brudzewa 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka RANCZO na Mazurach

8,7

Agroturystyka RANCZO na Mazurach

Ubytování (Farma) Agroturystyka RANCZO na Mazurach. Agroturystyka RANCZO na Mazurach se nachází v Nidzici a nabízí výhled na jezero, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ubytování Agroturystyka RANCZO na Mazurach se nachází ve městě Nidzica (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Gawra

8,1

Ośrodek Gawra

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek Gawra. Set in Wikna, Ośrodek Gawra offers accommodation with free WiFi and a private beach area. Ubytování Ośrodek Gawra se nachází ve městě Wikno (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Szerokopaś

7,5

Agroturystyka Szerokopaś

Ubytování (Farma) Agroturystyka Szerokopaś. Agroturystyka Szerokopaś has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Nidzica. Ubytování Agroturystyka Szerokopaś se nachází ve městě 11 Szerokopaś (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Nidzica w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Beautiful home in Nidzica w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Nidzica w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Beautiful home in Nidzica w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is set in Nidzica. Ubytování Beautiful home in Nidzica w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Nidzica

Zamek Nidzica

Ubytování (Hotel) Zamek Nidzica. Featuring a bar and free WiFi, Zamek Nidzica is located in Nidzica. Ubytování Zamek Nidzica se nachází ve městě ul. Zamkowa 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

12 Jabłek - apartamenty

12 Jabłek - apartamenty

Ubytování (Apartmán) 12 Jabłek - apartamenty. Located in Nidzica, 12 Jabłek - luksusowe apartamenty features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování 12 Jabłek - apartamenty se nachází ve městě Nidzica (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.