Hledat

Ubytování

Ubytování město Niedźwiedź

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Niedźwiedź

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Niedźwiedź

Domki na Zagroniu

9,6

Domki na Zagroniu

Ubytování (Chata) Domki na Zagroniu. Domki na Zagroniu se nachází v Koninkach v Malopolském vojvodství a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Domki na Zagroniu se nachází ve městě Niedźwiedź (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Groń

9,4

Willa Groń

Ubytování (Privát) Willa Groń. Located 2.9 km from Tobołów Chairlift, Willa Groń provides accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Willa Groń se nachází ve městě Poreba Wielka 524 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fijałówka dom z bali w Gorcach

9,2

Fijałówka dom z bali w Gorcach

Ubytování (Chata) Fijałówka dom z bali w Gorcach. Situated in Koninki, 2.1 km from Tobołów Chairlift, Fijałówka dom z bali w Gorcach offers a living room with a flat-screen TV. This chalet has a garden. Ubytování Fijałówka dom z bali w Gorcach se nachází ve městě Poręba Wielka 855/Koninki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Marii - Koninki

9

Noclegi u Marii - Koninki

Ubytování (Privát) Noclegi u Marii - Koninki. Noclegi u Marii - Koninki features garden views, free WiFi and free private parking, located in Poręba Wielka. Ubytování Noclegi u Marii - Koninki se nachází ve městě gm. Niedźwiedź (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Amonit

9

Pensjonat Amonit

Ubytování (Penzion) Pensjonat Amonit. Located in Niedźwiedź, 9 km from Gorce National Park, Pensjonat Amonit provides accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Pensjonat Amonit se nachází ve městě Podobin 328 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Tram

9

Willa Tram

Ubytování (Penzion) Willa Tram. Tento okouzlující penzion nabízí jednoduché, elegantní pokoje v krásném prostředí v blízkosti národního parku Gorce. Ubytování Willa Tram se nachází ve městě Niedźwiedź (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Misia

7,3

U Misia

Ubytování (Farma) U Misia. Situated in Niedźwiedź in the Lesser Poland region, U Misia features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování U Misia se nachází ve městě Poręba Wielka 506 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostoja Górska Koninki

6,4

Ostoja Górska Koninki

Ubytování (Rezort) Ostoja Górska Koninki. Ostoja Górska Koninki is located at the very foot of the Gorce National Park, 23 km from Rabka. Ubytování Ostoja Górska Koninki se nachází ve městě Niedźwiedź (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POD BRZEGIEM

POD BRZEGIEM

Ubytování (Farma) POD BRZEGIEM. Located in Niedźwiedź in the Lesser Poland region, POD BRZEGIEM offers accommodation with free WiFi. Ubytování POD BRZEGIEM se nachází ve městě Niedźwiedź (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.