Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowa Ruda

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowa Ruda

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowa Ruda

Zapomnienie

10

Zapomnienie

Ubytování (Farma) Zapomnienie. Set in Nowa Ruda, 28 km from Wałbrzych, Zapomnienie offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Zapomnienie se nachází ve městě Nowa Ruda (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Ruda Sowa

9,6

Ruda Sowa

Ubytování (Privát) Ruda Sowa. Ubytování Ruda Sowa se nachází v obci Nowa Ruda, 42 km od města Lądek-Zdrój. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování Ruda Sowa se nachází ve městě Nowa Ruda (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koko Ryku Agroturystyka

9,3

Koko Ryku Agroturystyka

Ubytování (Farma) Koko Ryku Agroturystyka. Situated in Nowa Ruda, 46 km from Lądek-Zdrój, Koko Ryku Agroturystyka features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Koko Ryku Agroturystyka se nachází ve městě Bieganów 41 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Instytut Urody Prestige

9,1

Apartament Instytut Urody Prestige

Ubytování (Apartmán) Apartament Instytut Urody Prestige. Apartament Instytut Urody Prestige is located in Nowa Ruda. The accommodation is 41 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Apartament Instytut Urody Prestige se nachází ve městě strefa Instytut Urody Prestige (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa

8,7

villa

Ubytování (Privát) villa. Set in Nowa Ruda, villa offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování villa se nachází ve městě ul. Prusa 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Parkowa - Noclegi

8,6

Restauracja Parkowa - Noclegi

Ubytování (Hotel) Restauracja Parkowa - Noclegi. Restauracja Parkowa - Noclegi se nachází ve městě Nowa Ruda na úpatí hory sv. Ubytování Restauracja Parkowa - Noclegi se nachází ve městě Strzelecka 4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Górny

8,1

Dwór Górny

Ubytování (Hotel) Dwór Górny. Hotel Dwór Górny se nachází ve městě Nowa Ruda, 300 metrů od hlavního náměstí a 2,3 km od hory Góra Świętej Anny. Ubytování Dwór Górny se nachází ve městě Kościelna 30 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Alicji W Krainie Czarów

Apartament u Alicji W Krainie Czarów

Ubytování (Apartmán) Apartament u Alicji W Krainie Czarów. Located in Nowa Ruda, Apartament u Alicji W Krainie Czarów offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament u Alicji W Krainie Czarów se nachází ve městě Nowa Ruda (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.