Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowa Sól

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowa Sól

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowa Sól

Portowa 10

10

Portowa 10

Ubytování (Apartmán) Portowa 10. Portowa 10 se nachází ve městě Nowa Sól a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Portowa 10 se nachází ve městě Nowa Sól (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty 1 Maja

10

Apartamenty 1 Maja

Ubytování (Apartmán) Apartamenty 1 Maja. Situated in Nowa Sól in the Lubuskie region, Apartamenty 1 Maja has a balcony. Ubytování Apartamenty 1 Maja se nachází ve městě Nowa Sól (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Majowy

9,7

Apartament Majowy

Ubytování (Apartmány) Apartament Majowy. Situated in Nowa Sól, 50 km from Żary, Apartament Majowy features free bikes and free WiFi. Ubytování Apartament Majowy se nachází ve městě ul. 1 Maja 26A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotels Odra

9,6

Hotels Odra

Ubytování (Hotel) Hotels Odra. Boasting a shared lounge, Hotels Odra is situated in Nowa Sól. Ubytování Hotels Odra se nachází ve městě Muzealna 40B (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sjesta

9,6

Hotel Sjesta

Ubytování (Hotel) Hotel Sjesta. Hotel Sjesta is located in Nowa Sól and features a bar and a garden. Ubytování Hotel Sjesta se nachází ve městě ul. Sidorskiej 3 (Polsko - Lubušské vojvodství).

Apartament przy S3

9,5

Apartament przy S3

Ubytování (Apartmán) Apartament przy S3. Located in Nowa Sól, Apartament przy S3 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features city views and is 50 km from Żary. Ubytování Apartament przy S3 se nachází ve městě 1 Maja 26A 8 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadodrzański Dwór

9,4

Nadodrzański Dwór

Ubytování (Hotel) Nadodrzański Dwór. Nadodrzański Dwór features free WiFi and rooms with air conditioning in Nowa Sól. Ubytování Nadodrzański Dwór se nachází ve městě Aleja Wolności 8 (Polsko - Lubušské vojvodství).

Apartamenty Junior

8,9

Apartamenty Junior

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Junior. ApartHotel Junior is a self-catering accommodation located in Nowa Sól. Free WiFi access is available. The apartment will provide you with a seating area. Ubytování Apartamenty Junior se nachází ve městě Nowa Sól (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-s Kelman

8,9

Hotel-s Kelman

Ubytování (Hotel) Hotel-s Kelman. Hotel-s Kelman se nachází v klidné oblasti Nowa Sól, 3,5 km od hlavní silnice S3 a 28 km od obce Zielona Góra a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkování... Ubytování Hotel-s Kelman se nachází ve městě Południowa 2a (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Paderewskiego

8,7

Apartament na Paderewskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament na Paderewskiego. Apartament na Paderewskiego is set in Nowa Sól. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartament na Paderewskiego se nachází ve městě os. Paderewskiego 3 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Kotwicą

8,6

Pod Kotwicą

Ubytování (Bed and breakfast) Pod Kotwicą. Pod Kotwicą se nachází ve městě Nowa Sól a nabízí restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pod Kotwicą se nachází ve městě Nowa Sól (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Polonia

6,3

Hotel Polonia

Ubytování (Hotel) Hotel Polonia. Hotel Polonia provides air-conditioned rooms in Nowa Sól. Ubytování Hotel Polonia se nachází ve městě Wrocławska 14 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio LaPerla Dom

Studio LaPerla Dom

Ubytování (Privát) Studio LaPerla Dom. Studio LaPerla Dom is situated in Nowa Sól and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Studio LaPerla Dom se nachází ve městě Kwiatowa 2 (Polsko - Lubušské vojvodství).

Złoty Łan

Złoty Łan

Ubytování (Hotel) Złoty Łan. Located in Nowa Sól, Złoty Łan features a bar. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Złoty Łan se nachází ve městě 134 Zielonogórska (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portowa Art

Portowa Art

Ubytování (Apartmán) Portowa Art. Loft i Port is set in Nowa Sól. Free WiFi is offered. Zielona Góra is 21 km from the apartment. Ubytování Portowa Art se nachází ve městě Nowa Sól (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.