Hledat

Ubytování

Ubytování město Nowa Biała

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Nowa Biała

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Nowa Biała

Na polnej

9,7

Na polnej

Ubytování (Apartmán) Na polnej. Na polnej is situated in Krempachy and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Na polnej se nachází ve městě Ul.Polna 19 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Chałupka Apartament/Pokoje

9,7

Chałupka Apartament/Pokoje

Ubytování (Apartmán) Chałupka Apartament/Pokoje. Set in Nowa Biała in the Lesser Poland region, Chałupka Apartament/Pokoje has a balcony. Ubytování Chałupka Apartament/Pokoje se nachází ve městě Obłazowa 80 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obłazówka

9,7

Obłazówka

Ubytování (Chata) Obłazówka. Located in Nowa Biała, 12 km from Bukowina Tatrzańska, Obłazówka provides a garden and free WiFi. Ubytování Obłazówka se nachází ve městě Obłazowa 240 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bumerang

8,9

Bumerang

Ubytování (Penzion) Bumerang. Situated in Nowa Biała, Bumerang has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bumerang se nachází ve městě Sw. Katarzyny 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament pod Obłazową

Apartament pod Obłazową

Ubytování (Apartmán) Apartament pod Obłazową. Apartament pod Obłazową is set in Nowa Biała and offers free bikes and barbecue facilities. The accommodation is 13 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartament pod Obłazową se nachází ve městě Nowa Biała (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.