Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostaszewo

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostaszewo

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostaszewo

Ośrodek Wypoczynkowy Hartek

8,2

Ośrodek Wypoczynkowy Hartek

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Hartek. Ośrodek Wypoczynkowy Hartek se nachází v borovém lese, naproti jezeru Hartowiec. Má soukromou pláž a restauraci s terasou. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Hartek se nachází ve městě Ostaszewo 88 (Hartowiec) (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaworzynka Nad Jeziorem 1

Jaworzynka Nad Jeziorem 1

Ubytování (Apartmán) Jaworzynka Nad Jeziorem 1. Jaworzynka Nad Jeziorem 1 is situated in Ostaszewo. This apartment provides accommodation with a balcony. Ubytování Jaworzynka Nad Jeziorem 1 se nachází ve městě Ostaszewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaworzynka Nad Jeziorem 2

Jaworzynka Nad Jeziorem 2

Ubytování (Chata) Jaworzynka Nad Jeziorem 2. Featuring accommodation with a terrace, Jaworzynka Nad Jeziorem 2 is located in Ostaszewo. This lodge features a garden. Ubytování Jaworzynka Nad Jeziorem 2 se nachází ve městě Ostaszewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ostaszewo Grady

Holiday home Ostaszewo Grady

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ostaszewo Grady. Holiday home Ostaszewo Grady is located in Ostaszewo. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Holiday home Ostaszewo Grady se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jaworzynka Nad Jeziorem

Jaworzynka Nad Jeziorem

Ubytování (Chata) Jaworzynka Nad Jeziorem. Jaworzynka Nad Jeziorem is situated in Ostaszewo. The accommodation is 35 km from Ostróda. Ubytování Jaworzynka Nad Jeziorem se nachází ve městě Ostaszewo (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.