Hledat

Ubytování

Ubytování město Osieczna

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Osieczna

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Osieczna

Domek nad jeziorem

9,5

Domek nad jeziorem

Ubytování (Chata) Domek nad jeziorem. Domek nad jeziorem se nachází v obci Osieczna, 33 km od města Śrem. Tato chata nabízí tenisový kurt, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domek nad jeziorem se nachází ve městě ul. Gostyńska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Jeziorki

9,4

Dworek Jeziorki

Ubytování (Penzion) Dworek Jeziorki. Dworek Jeziorki is housed in a 19th-century manor house, located in Jeziorki near Osieczna. It offers rooms with cable TV and a private bathroom. Ubytování Dworek Jeziorki se nachází ve městě Jeziorki 1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Rogatka

9,3

Pensjonat Rogatka

Ubytování (Penzion) Pensjonat Rogatka. Pensjonat Rogatka is located on the market square in Osieczna, about 500 metres from the beach on the Łoniewskie Lake. Ubytování Pensjonat Rogatka se nachází ve městě ul. Rynek 9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.