Hledat

Ubytování

Ubytování město Osiecznica

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Osiecznica

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Osiecznica

Midgard

9,1

Midgard

Ubytování (Kemp) Midgard. Situated in Osiecznica, 25 km from Bolesławiec, Midgard features a garden and free WiFi. Ubytování Midgard se nachází ve městě Parowa 166A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Leśna Chata

8,8

Agroturystyka Leśna Chata

Ubytování (Farma) Agroturystyka Leśna Chata. Located in Osiecznica, 25 km from Bolesławiec, Agroturystyka Leśna Chata provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Leśna Chata se nachází ve městě Parowa 161 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Burylowka

8,6

Agroturystyka Burylowka

Ubytování (Farma) Agroturystyka Burylowka. Located in Osiecznica, 12 km from Bolesławiec, Agroturystyka Burylowka provides free bikes and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Burylowka se nachází ve městě Osieczow 61 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Folwark Książęcy

8,3

Folwark Książęcy

Ubytování (Penzion) Folwark Książęcy. Folwark Książęcy se nachází na klidném a nerušeném místě, asi 100 metrů od lesa. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a bezplatné veřejné parkoviště. Ubytování Folwark Książęcy se nachází ve městě Kliczków 15-21D (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

8,3

Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Ubytování (Hotel) Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe. Ubytujte se v nádherném neorenesančním zámku, který se nachází na konci dlouhé lipové třídy v klidné malé vesnici Kliczków. Ubytování Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe se nachází ve městě Kliczków 8 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PRZYSTAŃ Buryłówka

PRZYSTAŃ Buryłówka

Ubytování (Kemp) PRZYSTAŃ Buryłówka. Offering a garden, PRZYSTAŃ Buryłówka offers accommodation in Osiecznica. Świeradów-Zdrój is 44 km from the camping. Ubytování PRZYSTAŃ Buryłówka se nachází ve městě Osiecznica (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.