Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrów Mazowiecka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrów Mazowiecka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrów Mazowiecka

ORION

9,8

ORION

Ubytování (Hotel) ORION. ORION is offering accommodation in Ostrów Mazowiecka. Ubytování ORION se nachází ve městě ul. Słoneczna 2 Stare Lubiejewo (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Nad Stawem

8,9

Dworek Nad Stawem

Ubytování (Privát) Dworek Nad Stawem. Dworek Nad Stawem se nachází v oblasti plné zeleně u rychlostní silnice S8. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené parkoviště. Ubytování Dworek Nad Stawem se nachází ve městě ul. Zambrowska 43 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akacjowa

8,8

Akacjowa

Ubytování (Bed and breakfast) Akacjowa. Located in Ostrów Mazowiecka, 48 km from Łomża, Akacjowa provides a garden and free WiFi. Ubytování Akacjowa se nachází ve městě Akacjowa 4 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL SŁOWIANKA

8,3

HOTEL SŁOWIANKA

Ubytování (Hotel) HOTEL SŁOWIANKA. HOTEL SŁOWIANKA in Ostrów Mazowiecka has a bar and a garden. Ubytování HOTEL SŁOWIANKA se nachází ve městě LUBIEJEWSKA 124 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Orchidea

7,7

Zajazd Orchidea

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Orchidea. Zajazd Orchidea se nachází na trase z centra města Ostrow Mazowiecka, vzdáleného 8,7 km. Ubytování Zajazd Orchidea se nachází ve městě Druga 102 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Usługi Hotelowe 17

7,3

Usługi Hotelowe 17

Ubytování (Hotel) Usługi Hotelowe 17. Usługi Hotelowe 17 se nachází ve městě Ostrów Mazowiecka, jen kousek od národní silnice č. 8. Nabízí pokoje s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Usługi Hotelowe 17 se nachází ve městě Lubiejewska 158 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tawerna Akropolis

7,3

Tawerna Akropolis

Ubytování (Hotel) Tawerna Akropolis. Situated in Ostrów Mazowiecka, Tawerna Akropolis has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Tawerna Akropolis se nachází ve městě 143 Małkińska (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maciejowa Chata Stare Lubiejewo

7,2

Maciejowa Chata Stare Lubiejewo

Ubytování (Hotel) Maciejowa Chata Stare Lubiejewo. Maciejowa Chata Stare Lubiejewo se nachází ve městě Ostrów Mazowiecka a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maciejowa Chata Stare Lubiejewo se nachází ve městě Ostrów Mazowiecka (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Skalny

6,4

Zajazd Skalny

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Skalny. Zajazd Skalny has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Ostrów Mazowiecka. Ubytování Zajazd Skalny se nachází ve městě Warszawska 85 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domii

domii

Ubytování (Apartmán) domii. Domii is set in Ostrów Mazowiecka and offers a terrace. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování domii se nachází ve městě Ostrów Mazowiecka (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domii

domii

Ubytování (Apartmán) domii. Domii is located in Ostrów Mazowiecka. This apartment provides a terrace as well as free WiFi. Ubytování domii se nachází ve městě Ostrów Mazowiecka (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.