Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrów Wielkopolski

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrów Wielkopolski

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrów Wielkopolski

Biznesowo - Ostrów

10

Biznesowo - Ostrów

Ubytování (Apartmán) Biznesowo - Ostrów. Biznesowo - Ostrów is located in Ostrów Wielkopolski and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Biznesowo - Ostrów se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Vintage

10

Modern Vintage

Ubytování (Apartmán) Modern Vintage. Modern Vintage se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski. 21 km od Kalisza. K dispozici je také terasa. Ubytování Modern Vintage se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirror Apartment

9,9

Mirror Apartment

Ubytování (Apartmán) Mirror Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mirror Apartment is an accommodation situated in Ostrów Wielkopolski. Ubytování Mirror Apartment se nachází ve městě Zębcowska 53 G 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Exclusive Apartment

9,8

Exclusive Apartment

Ubytování (Apartmán) Exclusive Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Exclusive Apartment is situated in Ostrów Wielkopolski. Ubytování Exclusive Apartment se nachází ve městě Zębcowska 53G/9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zebcowska

9,3

Apartament Zebcowska

Ubytování (Apartmán) Apartament Zebcowska. Apartament Zebcowska is set in Ostrów Wielkopolski. The property has garden views. Ubytování Apartament Zebcowska se nachází ve městě Zebcowska 49/2 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartment

9,1

Lux Apartment

Ubytování (Apartmán) Lux Apartment. Lux Apartment is located in Ostrów Wielkopolski. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Lux Apartment se nachází ve městě Zębcowska 53 g /15 Piętro 2 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Apartaments

9,1

Design Apartaments

Ubytování (Apartmány) Design Apartaments. Situated in Ostrów Wielkopolski in the Greater Poland region, Design Apartaments features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Design Apartaments se nachází ve městě 7 Pruślińska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na poddaszu

9

Na poddaszu

Ubytování (Apartmán) Na poddaszu. Na poddaszu is set in Ostrów Wielkopolski. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchenette with a... Ubytování Na poddaszu se nachází ve městě Zębcowska 49a (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Restauracja Stylowa

8,9

Restauracja Stylowa

Ubytování (Penzion) Restauracja Stylowa. Located in Ostrów Wielkopolski, Restauracja Stylowa offers 3-star accommodation with a bar. Ubytování Restauracja Stylowa se nachází ve městě ul. Poznanska 2 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Platan

8,9

Hotel Platan

Ubytování (Hotel) Hotel Platan. Hotel Platan is located in Ostrów Wielkopolski. The property features a bar and free WiFi access. Ubytování Hotel Platan se nachází ve městě ul. Poznańska 74 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bankietowa Hotel & Restauracja

8,7

Bankietowa Hotel & Restauracja

Ubytování (Hotel) Bankietowa Hotel & Restauracja. Bankietowa Hotel & Restauracja is located about 2 km from central Ostrów Wielkopolski. This 2-star hotel offers rooms with a flat-screen TV and free Wi-Fi. Ubytování Bankietowa Hotel & Restauracja se nachází ve městě Rejtana 71 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Malwa

8,7

Hotel Malwa

Ubytování (Hotel) Hotel Malwa. Located in Ostrów Wielkopolski, Hotel Malwa features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Malwa se nachází ve městě Krotoszyńska 179 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Dębami

8,7

Hotel Pod Dębami

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Dębami. Hotel Pod Dębami has a bar, garden, barbecue facilities and terrace in Ostrów Wielkopolski. Ubytování Hotel Pod Dębami se nachází ve městě Poznańska 86 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

ITALIANO VERO

8,4

ITALIANO VERO

Ubytování (Aparthotel) ITALIANO VERO. Located in Ostrów Wielkopolski, ITALIANO VERO provides accommodation with free WiFi and a bar. Ubytování ITALIANO VERO se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Polonia

8,3

Hotel Polonia

Ubytování (Hotel) Hotel Polonia. With a beautiful view of the Old Town Square and the City Hall, the Hotel Polonia offers comfortably furnished rooms with free Wi-Fi and a flat-screen TV... Ubytování Hotel Polonia se nachází ve městě Rynek 34 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podjadek

8,3

Hotel Podjadek

Ubytování (Hotel) Hotel Podjadek. Hotel Podjadek se nachází v historickém paláci a parkovém komplexu Górzno, na silnici mezi městy Ostrów Wielkopolski a Poznań. Ubytování Hotel Podjadek se nachází ve městě Górzno 20 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Royal

8,2

Villa Royal

Ubytování (Hotel) Villa Royal. Vila Royal je luxusní hotel sídlící ve zrekonstruované secesní vile. Má saunu, kterou mohou hosté využívat zdarma, a noční klub. Ubytování Villa Royal se nachází ve městě Sienkiewicza 2A (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Granada

8,2

Hotel Granada

Ubytování (Hotel) Hotel Granada. Granada Hotel is located in the centre of Ostrów Wielkopolski, near the city park. It features fully equipped rooms and apartments with satellite TV. Ubytování Hotel Granada se nachází ve městě Wrocławska 93 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Komeda

8,2

Hotel Komeda

Ubytování (Hotel) Hotel Komeda. Hotel Komeda se nachází v centru města Ostrów Wielkopolski. Nabízí příjemnou atmosféru, krásnou restauraci, noční klub a kino s nejnovějšími filmy. Ubytování Hotel Komeda se nachází ve městě Ks.Kompałły 9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Stara Przepompownia

8

Willa Stara Przepompownia

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Stara Przepompownia. Stara Przepompownia offers accommodation in a renovated and adapted building of a former pumping station, dating back to 1909. Ubytování Willa Stara Przepompownia se nachází ve městě ul. Raszkowska 78 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Borowianka

7,8

Hotel Borowianka

Ubytování (Hotel) Hotel Borowianka. Situated in Ostrów Wielkopolski, Hotel Borowianka features a bar and on-site dining. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Borowianka se nachází ve městě ulica Limanowskiego 134 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Omega

7,6

Hotel Omega

Ubytování (Hotel) Hotel Omega. With a view of the New Synagogue in Ostrów Wielkopolski and central city location, the Hotel Omega offers spacious and brightly coloured rooms with free... Ubytování Hotel Omega se nachází ve městě Raszkowska 24 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miły Zakątek

Miły Zakątek

Ubytování (Apartmán) Miły Zakątek. Miły Zakątek is located in Ostrów Wielkopolski. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen, a washing... Ubytování Miły Zakątek se nachází ve městě 47 Zębcowska (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Ines Apartament

Ines Apartament

Ubytování (Apartmán) Ines Apartament. Ines Apartament se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ines Apartament se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ABC Noclegi

ABC Noclegi

Ubytování (Privát) ABC Noclegi. ABC Noclegi se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV. Ubytování ABC Noclegi se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HERMES HOSTEL pokoje ozonowane

HERMES HOSTEL pokoje ozonowane

Ubytování (Hostel) HERMES HOSTEL pokoje ozonowane. HERMES HOSTEL se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování HERMES HOSTEL pokoje ozonowane se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wysocka

Apartamenty Wysocka

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Wysocka. Providing a garden, Apartamenty Wysocka provides accommodation in Ostrów Wielkopolski. Ubytování Apartamenty Wysocka se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartament eurotrader321

apartament eurotrader321

Ubytování (Apartmány) apartament eurotrader321. Apartament eurotrader321 is located in Ostrów Wielkopolski. The accommodation is 23 km from Kalisz. Ubytování apartament eurotrader321 se nachází ve městě Ostrów Wielkopolski (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.