Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrowice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrowice

Osada pod Lipą

10

Osada pod Lipą

Ubytování (Apartmány) Osada pod Lipą. Set in Ostrowice in the West Pomerania region, Osada pod Lipą offers accommodation with free private parking. The apartment offers a terrace. Ubytování Osada pod Lipą se nachází ve městě Gronowo 14 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Na Górce

9,7

Chata Na Górce

Ubytování (Chata) Chata Na Górce. Located in Ostrowice in the West Pomerania Region and set in Drawsko Landscape Park's buffer zone, 20 km from Połczyn-Zdrój, Chata Na Górce boasts a... Ubytování Chata Na Górce se nachází ve městě Gronowo 3 Ostrowice (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pojezierze Drawskie Agroturystyka Greanna

8,6

Pojezierze Drawskie Agroturystyka Greanna

Ubytování (Farma) Pojezierze Drawskie Agroturystyka Greanna. Offering garden views, Pojezierze Drawskie Agroturystyka Greanna in Ostrowice offers accommodation, a shared lounge, a garden, a private beach area and... Ubytování Pojezierze Drawskie Agroturystyka Greanna se nachází ve městě przytoń 3 przytoń 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Magdy

U Magdy

Ubytování (Farma) U Magdy. U Magdy se nachází v Ostrowicích. Každé ráno se na farmě podává kontinentální snídaně. U Magdy má také terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování U Magdy se nachází ve městě Ostrowice (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.