Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrowsko

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrowsko

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrowsko

Biały Jeleń

9,2

Biały Jeleń

Ubytování (Privát) Biały Jeleń. Located in Ostrowsko, 17 km from Bukowina Tatrzańska, Biały Jeleń provides a garden and free WiFi. Ubytování Biały Jeleń se nachází ve městě Ostrowsko (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Gorce

9

Willa Gorce

Ubytování (Farma) Willa Gorce. Willa Gorce is located in a peaceful and quiet area of Ostrowsko, an ideal starting point for trips to Pieniny Mountains, Gorce Mountains and Tatras. Ubytování Willa Gorce se nachází ve městě ul. Stefanii Bryjewskiej 10 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom wypoczynkowy Szumal

8,8

Dom wypoczynkowy Szumal

Ubytování (Penzion) Dom wypoczynkowy Szumal. Boasting a garden, Dom wypoczynkowy Szumal is situated in Ostrowsko. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Dom wypoczynkowy Szumal se nachází ve městě Gorczańska 41 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi BAJCYR

Noclegi BAJCYR

Ubytování (Apartmán) Noclegi BAJCYR. Noclegi BAJCYR is situated in Ostrowsko and offers a garden. Free WiFi is available. Ubytování Noclegi BAJCYR se nachází ve městě Ostrowsko (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.