Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrołęka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrołęka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrołęka

Gospodarstwo Kaczynski Ostrołęka

9,5

Gospodarstwo Kaczynski Ostrołęka

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Kaczynski Ostrołęka. Set in Wyszel, 17 km from Ostrołęka, Gospodarstwo Kaczynski Ostrołęka boasts a barbecue and views of the garden. Ubytování Gospodarstwo Kaczynski Ostrołęka se nachází ve městě Wyszel 7 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Augustyniak

9,4

Pensjonat Augustyniak

Ubytování (Penzion) Pensjonat Augustyniak. Situated in Ostrołęka, Pensjonat Augustyniak has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pensjonat Augustyniak se nachází ve městě Krańcowa 1 b (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Zakątek

9,1

Zielony Zakątek

Ubytování (Hotel) Zielony Zakątek. Situated in Ostrołęka, Zielony Zakątek features a garden and terrace. Ubytování Zielony Zakątek se nachází ve městě Susk Stary 10 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korona Hotel

9,1

Korona Hotel

Ubytování (Hotel) Korona Hotel. Korona Hotel is located in a quiet area surrounded by a pine forest in Ostrołęka. The property houses a restaurant and a bar, as well as a small gym. Ubytování Korona Hotel se nachází ve městě Kruki (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Sala Bankietowa "Arkadia"

9,1

Pensjonat Sala Bankietowa "Arkadia"

Ubytování (Penzion) Pensjonat Sala Bankietowa "Arkadia". Featuring free WiFi, a barbecue and a children's playground, Pensjonat Sala Bankietowa "Arkadia" offers pet-friendly accommodation in Ostrołęka, 40 km from... Ubytování Pensjonat Sala Bankietowa "Arkadia" se nachází ve městě Kordowo ul. Królewska 3 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elba Hotel

8,8

Elba Hotel

Ubytování (Penzion) Elba Hotel. Penzion Elba Hotel se nachází ve městě Ostrołęka a nabízí bar. Ubytování Elba Hotel se nachází ve městě I Armii Wojska Polskiego 30 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Fortis

8,8

Hostel Fortis

Ubytování (Hostel) Hostel Fortis. Situated in Ostrołęka, Hostel Fortis features accommodation with private balconies. Ubytování Hostel Fortis se nachází ve městě Witosa 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Wioletta

8,6

Pensjonat Wioletta

Ubytování (Bed and breakfast) Pensjonat Wioletta. Set in Ostrołęka, 38 km from Łomża, Pensjonat Wioletta offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Pensjonat Wioletta se nachází ve městě Rolna 31 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inter Hotel

8,5

Inter Hotel

Ubytování (Hotel) Inter Hotel. Offering a restaurant, the 3-star Inter Hotel is located in Ostrołęka, by National Route 61 that runs from Warsaw to the Lithuanian border. Ubytování Inter Hotel se nachází ve městě ul. Partyzantów 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Borowik

8,4

Zajazd Borowik

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Borowik. Zajazd Borowik se nachází u silnice č. 53 a lesa, 4 km od centra Ostrołęky. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Zajazd Borowik se nachází ve městě Ostrołęka (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne WSAP

8,3

Pokoje Gościnne WSAP

Ubytování (Aparthotel) Pokoje Gościnne WSAP. Pokoje Gościnne WSAP offers warmly decorated rooms and an on-site restaurant. Guests are welcome to use free Wi-Fi in all areas. Ubytování Pokoje Gościnne WSAP se nachází ve městě ul. Korczaka 73 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat 4DOMY

4

Pensjonat 4DOMY

Ubytování (Penzion) Pensjonat 4DOMY. Pensjonat 4DOMY is offering accommodation in Ostrołęka. Guests can enjoy city views. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Pensjonat 4DOMY se nachází ve městě Ostrołęka (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belova

Belova

Ubytování (Kemp) Belova. Situated in Ostrołęka, Belova features accommodation with access to a garden. Łomża is 37 km from the camping. Ubytování Belova se nachází ve městě 18 Goworowska (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.