Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrzeszów

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrzeszów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrzeszów

Dworek 1885

8,6

Dworek 1885

Ubytování (Hotel) Dworek 1885. Dworek 1885 is located in Ostrzeszów, in the valley of Trzebnicko-Ostrzeszowskie Hills. Ubytování Dworek 1885 se nachází ve městě Kaliska 7/9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zajazdu w Ostrzeszowie

8,5

Hotel Zajazdu w Ostrzeszowie

Ubytování (Hotel) Hotel Zajazdu w Ostrzeszowie. Set in Ostrzeszów, Hotel Zajazdu w Ostrzeszowie features a restaurant, bar and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel Zajazdu w Ostrzeszowie se nachází ve městě ulica .Generała Władysława Sikorskiego 43/a (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Katrina

8,4

Hotel Katrina

Ubytování (Aparthotel) Hotel Katrina. Hotel Katrina is located in the centre of Ostrzeszów, by the main route no. 11. It offers warmly decorated rooms with free Wi-Fi and satellite TV. Ubytování Hotel Katrina se nachází ve městě ul. Zamkowa 20A (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.