Hledat

Ubytování

Ubytování město Ostrzyce

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ostrzyce

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ostrzyce

wySPA Kaszuby-pływające domki

10

wySPA Kaszuby-pływające domki

Ubytování (Apartmán) wySPA Kaszuby-pływające domki. WySPA se nachází v Ostrzycích. Kaszuby se nachází 2,6 km od lyžařského vleku Wieżyca - Koszałkowo. Dům se vzhůru nohama je vzdálený 4,3 km. Ubytování wySPA Kaszuby-pływające domki se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isaan Ostrzyce

9,8

Isaan Ostrzyce

Ubytování (Apartmány) Isaan Ostrzyce. With garden views, Isaan Ostrzyce is situated in Ostrzyce and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování Isaan Ostrzyce se nachází ve městě Na Stoku 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubskie Apartamenty nad jeziorem

9,7

Kaszubskie Apartamenty nad jeziorem

Ubytování (Chata) Kaszubskie Apartamenty nad jeziorem. Kaszubskie Apartamenty nad jeziorem has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Ostrzyce, 4.4 km from Wieżyca - Koszałkowo Ski Lift. Ubytování Kaszubskie Apartamenty nad jeziorem se nachází ve městě Droga Kaszubska 59 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesny Apartament

9,7

Lesny Apartament

Ubytování (Apartmány) Lesny Apartament. Offering free WiFi and a barbecue, Lesny Apartament is situated in Ostrzyce, 5 km from Wieżyca - Koszałkowo Ski Lift. Upside-down house is 5 km away. Ubytování Lesny Apartament se nachází ve městě Ul. Sloneczna 24 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozalin

9,6

Rozalin

Ubytování (Chata) Rozalin. Featuring lake views, Rozalin features accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Upside-down house. Set 4. Ubytování Rozalin se nachází ve městě Droga Kaszubska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stamford House

9,4

Stamford House

Ubytování (Privát) Stamford House. Set in Ostrzyce in the Pomerania region and Wieżyca - Koszałkowo Ski Lift reachable within 3. Ubytování Stamford House se nachází ve městě Ul. Droga Kaszubska 40 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostrzyce Spa

9,3

Ostrzyce Spa

Ubytování (Prázdninový areál) Ostrzyce Spa. Surrounded by nature in Kaszubski Park in the immediate vicinity of several lakes, Ostrzyce Spa offers an indoor swimming pool and a wellness centre, an à... Ubytování Ostrzyce Spa se nachází ve městě ul. Bukowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kaszubski

9,2

Apartament Kaszubski

Ubytování (Apartmán) Apartament Kaszubski. Located in a 2-storey house in the picturesque surroundings of Kashubian Landscape Park, TatryTop Kaszubski offers accommodation with a living room with a... Ubytování Apartament Kaszubski se nachází ve městě ul. Jałowcowa 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wodny Świat

9,1

Wodny Świat

Ubytování (Prázdninový areál) Wodny Świat. Offering a private beach area, Wodny Świat is located in a quiet natural area, an 8-minute walk from Lake Ostrzyckie. Ubytování Wodny Świat se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bea Hive

8,5

Bea Hive

Ubytování (Chata) Bea Hive. Bea Hive is located in a quiet and forested area near a lake in Ostrzyce. Ubytování Bea Hive se nachází ve městě ul. Górzysta 54 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje agroturystyczne U Hani

8,5

Pokoje agroturystyczne U Hani

Ubytování (Farma) Pokoje agroturystyczne U Hani. Set in Ostrzyce in the Pomerania region and Wieżyca - Koszałkowo Ski Lift reachable within 4 km, Pokoje agroturystyczne U Hani offers accommodation with... Ubytování Pokoje agroturystyczne U Hani se nachází ve městě ul.Kasztelańska 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buczynka

8,1

Buczynka

Ubytování (Prázdninový areál) Buczynka. Buczynka is located by the Lake Ostrzyckie. The accommodation will provide you with a TV and a terrace. Ubytování Buczynka se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce

7,7

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce

Ubytování (Prázdninový areál) Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce. Offering a restaurant and a la carte restaurant, Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce is located in Ostrzyce on the picturesque lake. Ubytování Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Apartamenty Ostrzyce

7,6

Agroturystyka Apartamenty Ostrzyce

Ubytování (Farma) Agroturystyka Apartamenty Ostrzyce. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Agroturystyka Apartamenty Ostrzyce features accommodation in Ostrzyce with free WiFi... Ubytování Agroturystyka Apartamenty Ostrzyce se nachází ve městě Sosnowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Rekreacji U Stolema

Centrum Rekreacji U Stolema

Ubytování (Rezort) Centrum Rekreacji U Stolema. Centrum Rekreacji U Stolema is situated in Ostrzyce and features a restaurant, a bar and a garden. 2. Ubytování Centrum Rekreacji U Stolema se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kaszubiak

Willa Kaszubiak

Ubytování (Vila) Willa Kaszubiak. Boasting a terrace, Willa Kaszubiak offers accommodation in Ostrzyce, 2.5 km from Wieżyca - Koszałkowo Ski Lift and 4.1 km from Upside-down house. Ubytování Willa Kaszubiak se nachází ve městě Ostrzyce (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.