Hledat

Ubytování

Ubytování město Okuninka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Okuninka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Okuninka

Arena White Houses

9,7

Arena White Houses

Ubytování (Chata) Arena White Houses. Located in Okuninka in the Lubelskie region, Arena White Houses provides accommodation with free private parking. The lodge offers a terrace. Ubytování Arena White Houses se nachází ve městě okuninka IX-16 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Rosiczka

9,7

Willa Rosiczka

Ubytování (Privát) Willa Rosiczka. Willa Rosiczka se nachází v Okunince. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Willa Rosiczka se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letniskowy Pod Brzozami

9,6

Domek Letniskowy Pod Brzozami

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Letniskowy Pod Brzozami. Domek Letniskowy Pod Brzozami is located in Okuninka and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Domek Letniskowy Pod Brzozami se nachází ve městě IV/77 Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Palmami

9,6

Pod Palmami

Ubytování (Rezort) Pod Palmami. Pod Palmami in Okuninka features a shared lounge and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Pod Palmami se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Słoneczna

9,5

Willa Słoneczna

Ubytování (Prázdninové domy) Willa Słoneczna. Willa Słoneczna is located 200 metres from Lake Białe and offers rooms with free Wi-Fi and a flat-screen TV. The property includes a children’s playground. Ubytování Willa Słoneczna se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Spełnione Marzenia

9,5

Villa Spełnione Marzenia

Ubytování (Aparthotel) Villa Spełnione Marzenia. Situated in Okuninka in the Lubelskie region, Villa Spełnione Marzenia features accommodation with free private parking. The aparthotel offers a barbecue. Ubytování Villa Spełnione Marzenia se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Ranczo

9,4

Ośrodek Wypoczynkowy Ranczo

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Ranczo. Offering free bikes, Ośrodek Wypoczynkowy Ranczo is located in Okuninka. Free Wi-Fi access is available in this resort. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Ranczo se nachází ve městě ul. Wesola181 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babie Lato

9,3

Babie Lato

Ubytování (Bed and breakfast) Babie Lato. Babie Lato is located in a peaceful green area, 100 metres from the beach at the Lake Białe. Ubytování Babie Lato se nachází ve městě Okuninka VII-156 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Perłowy

8,9

Hotel Perłowy

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Perłowy. Hotel Perłowy offers accommodation in Okuninka. The hotel has a terrace and sun terrace, and guests can enjoy a drink at the bar. Ubytování Hotel Perłowy se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

okuninkapokoje

8,6

okuninkapokoje

Ubytování (Apartmány) okuninkapokoje. Okuninkapokoje has lake views, free WiFi and free private parking, set in Okuninka. Ubytování okuninkapokoje se nachází ve městě Okuninka VIII-12 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sanvit Lake Resort & Spa

8,5

Hotel Sanvit Lake Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Sanvit Lake Resort & Spa. Located on the shore of Białe Lake surrounded by woods and featuring a private beach with a pier, Ośrodek Sanvit features rooms and private bungalows... Ubytování Hotel Sanvit Lake Resort & Spa se nachází ve městě Okuninka X/10 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spa Rusałka

8,5

Hotel Spa Rusałka

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Rusałka. Located in the clean, picturesque area only 10 metres from Lake Białe, Hotel Spa Rusałka offers rooms with free Wi-Fi and an LCD TV with cable. Ubytování Hotel Spa Rusałka se nachází ve městě Okuninka VIII/10 (Polsko - Lublinské vojvodství).

Ośrodek Wypoczynkowy Vanilla

8,4

Ośrodek Wypoczynkowy Vanilla

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Vanilla. Situated in Okuninka, Ośrodek Wypoczynkowy Vanilla has free bikes, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Vanilla se nachází ve městě Okuninka X 3A (Polsko - Lublinské vojvodství).

Panorama Hotel

8,3

Panorama Hotel

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel. Tříhvězdičkový Panorama Hotel se nachází v Okunince a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Panorama Hotel se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Jezioro Białe

8,3

Domek letniskowy Jezioro Białe

Ubytování (Vila) Domek letniskowy Jezioro Białe. Domek letniskowy Jezioro Białe se nachází v Okunince v Lubelském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domek letniskowy Jezioro Białe se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Biały Dwór

8,3

Hotel Biały Dwór

Ubytování (Penzion) Hotel Biały Dwór. Biały Dwór is located in Okuninka, right on the shore of the Lake Białe, and offers a private beach. Free Wi-Fi access is available in this 3-star hotel. Ubytování Hotel Biały Dwór se nachází ve městě Okuninka Iv/174 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sara II

8,2

Willa Sara II

Ubytování (Privát) Willa Sara II. Willa Sara II features garden views, free WiFi and free private parking, set in Okuninka. Ubytování Willa Sara II se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sara

8,1

Willa Sara

Ubytování (Penzion) Willa Sara. Featuring free WiFi and a children's playground, Willa Sara offers pet-friendly accommodation in Okuninka, 550 metres from Lipiniec Lake. Ubytování Willa Sara se nachází ve městě Okuninka V-5J (Polsko - Lublinské vojvodství).

Apartament nad wodą

7,8

Apartament nad wodą

Ubytování (Apartmán) Apartament nad wodą. Apartament nad wodą is set in Okuninka and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartament nad wodą se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Magda

7,2

Willa Magda

Ubytování (Penzion) Willa Magda. Willa Magda is located on the beachfront in Okuninka. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Willa Magda se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz

6,7

Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz. Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz se nachází uprostřed zeleně na břehu jezera Białe a nabízí ubytování se stolním tenisem a badmintonovým hřištěm. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prywatne pokoje hotelowe Okuninka

6,5

Prywatne pokoje hotelowe Okuninka

Ubytování (Privát) Prywatne pokoje hotelowe Okuninka. Situated in Okuninka in the Lubelskie region, Prywatne pokoje hotelowe Okuninka features a patio and lake views. Ubytování Prywatne pokoje hotelowe Okuninka se nachází ve městě Okuninka VIII-12 44/45 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Letnia Rezydencja

Letnia Rezydencja

Ubytování (Prázdninový dům) Letnia Rezydencja. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Letnia Rezydencja is situated in Okuninka. Ubytování Letnia Rezydencja se nachází ve městě Sektor V/30 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśne Zacisze

Leśne Zacisze

Ubytování (Prázdninový dům) Leśne Zacisze. Leśne Zacisze is located in Okuninka and offers a shared lounge and a garden. This holiday home provides free private parking and a shared kitchen. Ubytování Leśne Zacisze se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NASZE BIAŁE Apartament z tarasem

NASZE BIAŁE Apartament z tarasem

Ubytování (Apartmán) NASZE BIAŁE Apartament z tarasem. NASZE BIAŁE Apartament z tarasem is situated in Okuninka. This apartment provides a terrace. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování NASZE BIAŁE Apartament z tarasem se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství).

Villa pod Topolami

Villa pod Topolami

Ubytování (Penzion) Villa pod Topolami. Villa pod Topolami is offering accommodation in Okuninka. The guest house features family rooms. The rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Villa pod Topolami se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helenka Turystyka

Helenka Turystyka

Ubytování (Farma) Helenka Turystyka. Set in Okuninka, Helenka Turystyka offers accommodation with a seasonal outdoor pool, free WiFi, free bikes and a garden. Ubytování Helenka Turystyka se nachází ve městě Okuninka I - 32 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domekprzyplaży nocowanie pl

domekprzyplaży nocowanie pl

Ubytování (Prázdninové domy) domekprzyplaży nocowanie pl. Situated in Okuninka, domekprzyplaży nocowanie pl offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování domekprzyplaży nocowanie pl se nachází ve městě Okuninka sektor IV -52N (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom letniskowy bezpośrednio przy Jeziorze Białym

Dom letniskowy bezpośrednio przy Jeziorze Białym

Ubytování (Prázdninový dům) Dom letniskowy bezpośrednio przy Jeziorze Białym. Located in Okuninka in the Lubelskie region, Dom letniskowy bezpośrednio przy Jeziorze Białym has a terrace and lake views. Ubytování Dom letniskowy bezpośrednio przy Jeziorze Białym se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy Słoneczny

Ośrodek Wczasowy Słoneczny

Ubytování (Aparthotel) Ośrodek Wczasowy Słoneczny. Situated in Okuninka, Ośrodek wczasowy Słoneczny offers accommodation with a balcony and free WiFi. The aparthotel offers a terrace. Ubytování Ośrodek Wczasowy Słoneczny se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Borówka

Apartamenty Borówka

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Borówka. Apartamenty Borówka is located in Okuninka. This apartment features a terrace, a living room and a flat-screen TV. Ubytování Apartamenty Borówka se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství).

SANSET APART

SANSET APART

Ubytování (Apartmán) SANSET APART. Set in Okuninka in the Lubelskie region, SANSET APART has a balcony and garden views. Ubytování SANSET APART se nachází ve městě XII/4 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad jeziorem Białym

Apartament nad jeziorem Białym

Ubytování (Apartmán) Apartament nad jeziorem Białym. Apartament nad jeziorem Białym se nachází v Okunince v Lubelském kraji a nabízí zahradu. K dispozici je také bar a terasa. Na letiště Lublin je to 66 km. Ubytování Apartament nad jeziorem Białym se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Dom Okuninka J.Białe

Zielony Dom Okuninka J.Białe

Ubytování (Prázdninový dům) Zielony Dom Okuninka J.Białe. Zielony Dom Okuninka J.Białe is set in Okuninka. This holiday home provides a garden as well as a terrace. Ubytování Zielony Dom Okuninka J.Białe se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství).

Chata u Sylwii

Chata u Sylwii

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Sylwii. Set in Okuninka in the Lubelskie region, Chata u Sylwii has a terrace. It provides free WiFi and a garden. Ubytování Chata u Sylwii se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

As House

As House

Ubytování (Prázdninový dům) As House. As House is situated in Okuninka and offers free bikes, a shared lounge and a garden. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování As House se nachází ve městě IX-180 Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje przy Zakręcie

Pokoje przy Zakręcie

Ubytování (Privát) Pokoje przy Zakręcie. Set in Okuninka, Pokoje przy Zakręcie offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Pokoje przy Zakręcie se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství).

Apartament Nasze Białe

Apartament Nasze Białe

Ubytování (Apartmán) Apartament Nasze Białe. Apartament Nasze Białe is located in Okuninka. This apartment features a bar, a garden as well as free WiFi. Ubytování Apartament Nasze Białe se nachází ve městě Okuninka (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.