Hledat

Ubytování

Ubytování město Ropa

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ropa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ropa

Agroturystyka Paradiso

9,9

Agroturystyka Paradiso

Ubytování (Farma) Agroturystyka Paradiso. Featuring free WiFi, a seasonal outdoor pool and a children's playground, Agroturystyka Paradiso offers accommodation in Ropa, 15 km from Ski Park Magura. Ubytování Agroturystyka Paradiso se nachází ve městě Ropa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Barnilka

9,6

Agroturystyka Barnilka

Ubytování (Venkovský dům) Agroturystyka Barnilka. Barnilka is located 150 metres away from Klimkówka Reservoir in a green, unspoilt natural area surrounded by Beskidy Mountains. Ubytování Agroturystyka Barnilka se nachází ve městě Klimkówka 115 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Dworski w Ropie

9,3

Gościniec Dworski w Ropie

Ubytování (Hotel) Gościniec Dworski w Ropie. Located in Ropa, 27 km from Ski Park Magura, Gościniec Dworski w Ropie provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Gościniec Dworski w Ropie se nachází ve městě Ropa Ropa 578a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Chełmem

9

Hotel Pod Chełmem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Chełmem. Hotel Pod Chełmem offers accommodation in Ropa, 6 km from Klimkówka Lake. Ubytování Hotel Pod Chełmem se nachází ve městě Ropa 1118 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Skrawek Nieba

Skrawek Nieba

Ubytování (Farma) Skrawek Nieba. Skrawek Nieba features garden views, free WiFi and free private parking, set in Ropa, 27 km from Ski Park Magura. Ubytování Skrawek Nieba se nachází ve městě Łosie 92 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.