Hledat

Ubytování

Ubytování město Ogrodzieniec

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ogrodzieniec

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ogrodzieniec

Ranczo Pod Lipami

9,7

Ranczo Pod Lipami

Ubytování (Farma) Ranczo Pod Lipami. Situated in Ogrodzieniec in the Silesia region and Ogrodzieniec Castle reachable within 5 km, Ranczo Pod Lipami features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Ranczo Pod Lipami se nachází ve městě Turystyczna 109 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ogrodzieniec Pokoje 59

9,2

Ogrodzieniec Pokoje 59

Ubytování (Penzion) Ogrodzieniec Pokoje 59. Located in Ogrodzieniec, 2.8 km from Ogrodzieniec Castle, Ogrodzieniec Pokoje 59 provides accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Ogrodzieniec Pokoje 59 se nachází ve městě 59 Olkuska (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje przy Zamku

9,2

Pokoje przy Zamku

Ubytování (Farma) Pokoje przy Zamku. Set in Ogrodzieniec in the Silesia region, with Ogrodzieniec Castle nearby, Pokoje przy Zamku offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje przy Zamku se nachází ve městě 30 Wojska Polskiego (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Centuria

9

Hotel Centuria

Ubytování (Hotel) Hotel Centuria. Offering a restaurant serving local dishes, an indoor pool and a spa, Hotel Centuria is located in a quiet, green area 9 km from Ogrodzieniec Castle and... Ubytování Hotel Centuria se nachází ve městě Centuria 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Figurą

8,9

Hotel Pod Figurą

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Figurą. Hotel Pod Figurą se nachází v obci Ogrodzieniec, pouhých 10 minut chůze od hradu Ogrodzieniec, a nabízí zázemí pro grilování, dětské hřiště, výhled do... Ubytování Hotel Pod Figurą se nachází ve městě Wojska Polskiego 1 B (Polsko - Slezské vojvodství).

Pokoje Gościnne w Ratuszu

8,8

Pokoje Gościnne w Ratuszu

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne w Ratuszu. Pokoje Gościnne w Ratuszu se nachází v obci Ogrodzieniec, 2 km od místního hradu a nabízí restauraci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Pokoje Gościnne w Ratuszu se nachází ve městě Plac Piłsudskiego 17 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Orlik

Zajazd Orlik

Ubytování (Penzion) Zajazd Orlik. Situated in Ogrodzieniec, 5 km from Ogrodzieniec Castle, Zajazd Orlik features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Zajazd Orlik se nachází ve městě Turystyczna 132 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.