Hledat

Ubytování

Ubytování město Opalenica

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Opalenica

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Opalenica

Hotel Remes

8,5

Hotel Remes

Ubytování (Hotel) Hotel Remes. Čtyřhvězdičkový Hotel Remes Sport & Spa se nachází ve městě Opalenica v regionu Greater Poland. Ubytování Hotel Remes se nachází ve městě Ul. Parkowa 48 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac w Porażynie

Pałac w Porażynie

Ubytování (Hotel) Pałac w Porażynie. Located in Opalenica, 11 km from Stadium Opalenica, Pałac w Porażynie provides accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Pałac w Porażynie se nachází ve městě Porażyn-Tartak 14 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KAMIENICA Pokoje & Restauracja

KAMIENICA Pokoje & Restauracja

Ubytování (Hotel) KAMIENICA Pokoje & Restauracja. Located in Opalenica, KAMIENICA Pokoje & Restauracja features a restaurant, a bar and a garden. Ubytování KAMIENICA Pokoje & Restauracja se nachází ve městě Opalenica (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.