Hledat

Ubytování

Ubytování město Opatów

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Opatów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Opatów

Hotel Miodowy Młyn

9,1

Hotel Miodowy Młyn

Ubytování (Hotel) Hotel Miodowy Młyn. Hotel Miodowy Młyn is located in Opatów, 100 metres from St. Martin Collegiate and the historical city centre. Ubytování Hotel Miodowy Młyn se nachází ve městě ul. Legionów 3 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odpoczywalnia

8,9

Odpoczywalnia

Ubytování (Privát) Odpoczywalnia. Located in Opatów, 100 metres from Town Hall and Podziemia Opatowskie, Odpoczywalnia offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Odpoczywalnia se nachází ve městě 10 Nowa (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Okalina

7,7

Zajazd Okalina

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Okalina. Situated in Opatów, Zajazd Okalina has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Zajazd Okalina se nachází ve městě Opatów (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zwierzyniec Pierwszy

Zwierzyniec Pierwszy

Ubytování (Farma) Zwierzyniec Pierwszy. Zwierzyniec Pierwszy provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Zwierzyniec Pierwszy se nachází ve městě Opatów (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.