Hledat

Ubytování

Ubytování město Orneta

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Orneta

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Orneta

Dom Myśliwski Sagalasówka

9,6

Dom Myśliwski Sagalasówka

Ubytování (Farma) Dom Myśliwski Sagalasówka. Located in Orneta, 24 km from Klekotki, Dom Myśliwski Sagalasówka provides free bikes and free WiFi. Ubytování Dom Myśliwski Sagalasówka se nachází ve městě Krzykały 28 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restauracja Cztery Pory Roku

8,9

Hotel Restauracja Cztery Pory Roku

Ubytování (Hotel) Hotel Restauracja Cztery Pory Roku. Hotel Restauracja Cztery Pory Roku is located in Orneta. It offers a restaurant and rooms with free WiFi access. Ubytování Hotel Restauracja Cztery Pory Roku se nachází ve městě Braniewska 12 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Zofia Ciesiul

8,2

Zofia Ciesiul

Ubytování (Farma) Zofia Ciesiul. Located in Orneta, 23 km from Klekotki, Zofia Ciesiul provides a garden and free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Zofia Ciesiul se nachází ve městě 1 Maja 91 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pruski

7,9

Hotel Pruski

Ubytování (Hotel) Hotel Pruski. Hotel Pruski se nachází v centru Ornety a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a kabelovou LCD TV. Hotel nabízí wellness centrum a parkování zdarma. Ubytování Hotel Pruski se nachází ve městě Orneta (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Atelier

Pokoje Gościnne Atelier

Ubytování (Apartmány) Pokoje Gościnne Atelier. Pokoje Gościnne Atelier se nachází v Ornetě. Wi-Fi je dostupné zdarma. K dispozici je také terasa. Ubytování Pokoje Gościnne Atelier se nachází ve městě Orneta (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krzykały

Krzykały

Ubytování (Hostel) Krzykały. Set in Orneta, Krzykały features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Krzykały se nachází ve městě Krzykały 12 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EKOLANDIA ORNETA

EKOLANDIA ORNETA

Ubytování (Kemp) EKOLANDIA ORNETA. EKOLANDIA ORNETA is set in Orneta. Guests can also relax in the garden. Olsztyn is 45 km from the camping, while Elblag is 46 km from the property. Ubytování EKOLANDIA ORNETA se nachází ve městě Orneta (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.