Hledat

Ubytování

Ubytování město Orzesze

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Orzesze

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Orzesze

Hotel & Restauracja Timberland

8,7

Hotel & Restauracja Timberland

Ubytování (Hotel) Hotel & Restauracja Timberland. The 3-star Hotel & Restauracja Timberland is located in a quiet area of the Silesian town Orzesze and it is surrounded by picturesque greenery. Ubytování Hotel & Restauracja Timberland se nachází ve městě ul. Rybnicka 163 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrew's Willa

Andrew's Willa

Ubytování (Vila) Andrew's Willa. Andrew's Willa is set in Orzesze and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytování Andrew's Willa se nachází ve městě Zacisze 19 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Misia i Malinki

U Misia i Malinki

Ubytování (Apartmány) U Misia i Malinki. U Misia i Malinki is situated in Orzesze and offers a garden and a terrace. Free WiFi is featured. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování U Misia i Malinki se nachází ve městě Orzesze (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.