Hledat

Ubytování

Ubytování město Olkusz

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Olkusz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Olkusz

Dworek nad Rozlewiskiem

8,6

Dworek nad Rozlewiskiem

Ubytování (Hotel) Dworek nad Rozlewiskiem. Dworek nad Rozlewiskiem is located in the Kraków-Częstochowa Upland in Olkusz, 5 km from Błędów Desert. The hotel boasts a restaurant and a bar. Ubytování Dworek nad Rozlewiskiem se nachází ve městě Klucze-Osada 38A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Victoria

8,4

Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Hotel Victoria. Located 450 metres from the Olkusz Town Square, Hotel & Restauracja Victoria offers free WiFi throughout and a free private parking on site. Ubytování Hotel Victoria se nachází ve městě ul. Mickiewicza 18 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Kigo

6

Hostel Kigo

Ubytování (Hostel) Hostel Kigo. Hostel Kigo se nachází v obci Olkusz. Wi-Fi je dostupné zdarma a také soukromé parkoviště je neplacené. Ubytování Hostel Kigo se nachází ve městě Przemysłowa 15 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.