Hledat

Ubytování

Ubytování město Przesieka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Przesieka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Przesieka

Kolorowe Karkonosze

9,8

Kolorowe Karkonosze

Ubytování (Prázdninové domy) Kolorowe Karkonosze. Located in Przesieka, 37 km from Świeradów-Zdrój, Kolorowe Karkonosze provides a garden and free WiFi. Ubytování Kolorowe Karkonosze se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w Karkonoszach

9,8

Domek w Karkonoszach

Ubytování (Chata) Domek w Karkonoszach. Situated in Przesieka in the Lower Silesia region, Domek w Karkonoszach has a terrace and garden views. Ubytování Domek w Karkonoszach se nachází ve městě ul. Karkonoska 50 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Karkonoska

9,5

Apartament Karkonoska

Ubytování (Apartmán) Apartament Karkonoska. Situated in Przesieka in the Lower Silesia region, Apartament Karkonoska has a balcony and garden views. Ubytování Apartament Karkonoska se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Przesieka

9,1

Willa Przesieka

Ubytování (Penzion) Willa Przesieka. Willa Przesieka se nachází v obci Przesieka a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa Przesieka se nachází ve městě Dolina Czerwienia 11A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATA CZERWIEŃ

9,1

CHATA CZERWIEŃ

Ubytování (Privát) CHATA CZERWIEŃ. CHATA CZERWIEŃ se nachází v obci Przesieka a nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CHATA CZERWIEŃ se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Olympia

8,6

Pensjonat Olympia

Ubytování (Penzion) Pensjonat Olympia. Featuring a sauna and free internet, the Pensjonat Olympia guest accommodation is located in Przesieka, 20 metres from its bus stop. Ubytování Pensjonat Olympia se nachází ve městě ul. Karkonoska 1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marzenie

8,5

Marzenie

Ubytování (Bed and breakfast) Marzenie. Penzion Marzenie je situován v obci Przesieka a má zahradu s ohništěm a velkým grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marzenie se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grzywaczówka

8,2

Grzywaczówka

Ubytování (Chata) Grzywaczówka. Situated in Przesieka, Grzywaczówka features accommodation with seating area. Ubytování Grzywaczówka se nachází ve městě Droga Zachelmska 6b (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Markus

8,1

Markus

Ubytování (Bed and breakfast) Markus. Markus se nachází v klidné obci Przesieka. Nabízí posilovnu, místnost s hrami a světlé sluneční terasy. Ubytování Markus se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy Zielona Gospoda

7,8

Ośrodek Wczasowy Zielona Gospoda

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wczasowy Zielona Gospoda. Ośrodek Wczasowy Zielona Gospoda in Przesieka provides accommodation with barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ośrodek Wczasowy Zielona Gospoda se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Przesieka

Holiday home Przesieka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Przesieka. Holiday home Przesieka is located in Przesieka and offers a fitness centre, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday home Przesieka se nachází ve městě (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AleBale Luksusowy dom z bali z widokiem na Karkonosze

AleBale Luksusowy dom z bali z widokiem na Karkonosze

Ubytování (Chata) AleBale Luksusowy dom z bali z widokiem na Karkonosze. Situated in Przesieka in the Lower Silesia region, AleBale Luksusowy dom z bali z widokiem na Karkonosze features a garden. Free WiFi is provided. Ubytování AleBale Luksusowy dom z bali z widokiem na Karkonosze se nachází ve městě Przesieka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.