Hledat

Ubytování

Ubytování město Skawa

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Skawa

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Skawa

Domek w górach

9,9

Domek w górach

Ubytování (Prázdninový dům) Domek w górach. Set in Skawa in the Lesser Poland region, Domek w górach has a balcony and garden views. Ubytování Domek w górach se nachází ve městě Skawa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Jasia i Małgosi

9,7

Pokoje u Jasia i Małgosi

Ubytování (Penzion) Pokoje u Jasia i Małgosi. Situated in Skawa, Pokoje u Jasia i Małgosi has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Pokoje u Jasia i Małgosi se nachází ve městě Skawa 117 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne Handzlówka

9,6

Gospodarstwo Agroturystyczne Handzlówka

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne Handzlówka. Located in Skawa, 49 km from Kościelisko, Gospodarstwo Agroturystyczne Handzlówka provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne Handzlówka se nachází ve městě Skawa 457 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty na Bani

9,6

Apartamenty na Bani

Ubytování (Apartmány) Apartamenty na Bani. Located in Skawa, 40 km from Bukowina Tatrzańska, Apartamenty na Bani provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty na Bani se nachází ve městě skawa 597 597 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Staś

9,6

Staś

Ubytování (Farma) Staś. Staś is set in Skawa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Staś se nachází ve městě Skawa Dolna 280a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro-Gala

9,2

Agro-Gala

Ubytování (Farma) Agro-Gala. Offering an outdoor pool and a restaurant specializing in regional dishes, Hotel Gala is located in a quiet, mountainous area 6 km from Rabka. Ubytování Agro-Gala se nachází ve městě Skawa 685c (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POKOJE - HORYZONT

8,8

POKOJE - HORYZONT

Ubytování (Privát) POKOJE - HORYZONT. Situated in Skawa, 40 km from Bukowina Tatrzańska, POKOJE - HORYZONT features a garden and free WiFi. Ubytování POKOJE - HORYZONT se nachází ve městě Skawa 450a (Polsko - Malopolské vojvodství).

Colorado Podhale

Colorado Podhale

Ubytování (Chata) Colorado Podhale. Colorado Podhale is located in Skawa and offers a terrace. Guests staying at this chalet have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a balcony. Ubytování Colorado Podhale se nachází ve městě Skawa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skawa Podhale

Skawa Podhale

Ubytování (Chata) Skawa Podhale. Colorado Podhale is situated in Skawa. Guests staying at this chalet have access to a balcony. Ubytování Skawa Podhale se nachází ve městě Skawa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.