Hledat

Ubytování

Ubytování město Skawina

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Skawina

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Skawina

Apartament Relax

9,6

Apartament Relax

Ubytování (Apartmán) Apartament Relax. Apartament Relax se nachází ve Skawinie v Malopolském vojvodství a nabízí zahradu. 50 km od Zawoi. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartament Relax se nachází ve městě Skawina (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Eliza w Skawinie

9,5

Apartament Eliza w Skawinie

Ubytování (Apartmán) Apartament Eliza w Skawinie. Situated in Skawina, Apartament Eliza w Skawinie features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 34 km from Wadowice. Ubytování Apartament Eliza w Skawinie se nachází ve městě Szkolna 4 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BAKO Apartments

9,2

BAKO Apartments

Ubytování (Apartmány) BAKO Apartments. BAKO Apartments is set in Skawina, 13 km from Kraków. Wieliczka is 17 km from the property. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování BAKO Apartments se nachází ve městě Kościuszki 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bako Apartament DeLuX

9

Bako Apartament DeLuX

Ubytování (Apartmán) Bako Apartament DeLuX. Bako Apartament DeLuX is situated in Skawina. The accommodation is 34 km from Wadowice, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Bako Apartament DeLuX se nachází ve městě Kosciuszki 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Skawiński

8,8

Dworek Skawiński

Ubytování (Hotel) Dworek Skawiński. Tento 3hvězdičkový hotel stojí v jednom ze skawinských parků. Ubytování Dworek Skawiński se nachází ve městě Kublińskiego 4 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Minor

8

Aparthotel Minor

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Minor. Hostel Minor se nachází v městečku Skawina, 15 km od Krakova a s dobrým spojením. Nedaleký nájezd na dálnici A4 umožňuje spojení s letištěm Krakov-Balice. Ubytování Aparthotel Minor se nachází ve městě Ogrody 21 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Pod Dębem

7,7

Noclegi Pod Dębem

Ubytování (Privát) Noclegi Pod Dębem. Noclegi u Beaty offers a garden, as well as accommodation with a kitchen in Skawina. A sun terrace is available for guests to use at the homestay. Ubytování Noclegi Pod Dębem se nachází ve městě Skawina (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiejska Chata pod Krakowem

6,9

Wiejska Chata pod Krakowem

Ubytování (Farma) Wiejska Chata pod Krakowem. Wiejska Chata pod Krakowem is located in Skawina. Guests staying in the apartments have access to a kitchenette. Ubytování Wiejska Chata pod Krakowem se nachází ve městě Skawina (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HX Hostel

4,4

HX Hostel

Ubytování (Hostel) HX Hostel. HX Hostel is offering accommodation in Skawina. The hostel offers both free WiFi and free private parking. At the hostel, all rooms include a wardrobe. Ubytování HX Hostel se nachází ve městě ul. Piłsudskiego 23/34 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Perła

Apartament Perła

Ubytování (Apartmán) Apartament Perła. Apartament Perła is located in Skawina. Guests have access to free WiFi. The apartment has a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Apartament Perła se nachází ve městě Skawina (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.