Hledat

Ubytování

Ubytování město Skierniewice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Skierniewice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Skierniewice

Apartament Skierniewice

9,5

Apartament Skierniewice

Ubytování (Apartmán) Apartament Skierniewice. Featuring a terrace, Apartament Skierniewice provides accommodation in Skierniewice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartament Skierniewice se nachází ve městě Mazowiecka 32/4 (Polsko - Lodžské vojvodství).

Sobieskiego

9,1

Sobieskiego

Ubytování (Apartmán) Sobieskiego. Sobieskiego is set in Skierniewice. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Sobieskiego se nachází ve městě Skierniewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Center

8,7

Business Center

Ubytování (Apartmány) Business Center. Situated in Skierniewice, 38 km from Ossa, Business Center features a restaurant and free WiFi. Ubytování Business Center se nachází ve městě Stanislawa Rybickiego 8 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dworek***

8,2

Hotel Dworek***

Ubytování (Hotel) Hotel Dworek***. Hotel Dworek*** features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Skierniewice. Ubytování Hotel Dworek*** se nachází ve městě 24 Józefa Piłsudskiego (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pamiętna Dworek

7,6

Pamiętna Dworek

Ubytování (Bed and breakfast) Pamiętna Dworek. Pamiętna Dworek se nachází u státní silnice č. 70 a nabízí: Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Pamiętna Dworek se nachází ve městě Skierniewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fokus

5,7

Fokus

Ubytování (Penzion – hostinec) Fokus. Fokus se nachází v Skierniewicích a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Fokus se nachází ve městě Skierniewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Julia

Apartament Julia

Ubytování (Apartmán) Apartament Julia. Boasting accommodation with a balcony, Apartament Julia is located in Skierniewice. The accommodation has free WiFi. Ubytování Apartament Julia se nachází ve městě Skierniewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.