Hledat

Ubytování

Ubytování město Serock

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Serock

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Serock

Dom Nad Narwia

9,6

Dom Nad Narwia

Ubytování (Apartmán) Dom Nad Narwia. Dom Nad Narwia is situated in Serock and offers a garden and a terrace. The property is 10 km from Zegrze and free private parking is available. Ubytování Dom Nad Narwia se nachází ve městě ul.Cicha 3A (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Żaba

9,2

Willa Żaba

Ubytování (Vily) Willa Żaba. Located in Serock, 9 km from Zegrze, Willa Żaba provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Willa Żaba se nachází ve městě ul. Niska 7 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Magnolia Rooms

8,8

Pokoje Gościnne Magnolia Rooms

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Magnolia Rooms. Pokoje Gościnne Magnolia-Rooms is located in a quiet area 750 metres from the Bug River and 1--minute walk away from the beach. Ubytování Pokoje Gościnne Magnolia Rooms se nachází ve městě Nowa Wies (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Narvil Conference & Spa

8,7

Hotel Narvil Conference & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Narvil Conference & Spa. Hotel Narvil Conference & Spa má moderní interiér, inspirovaný vodou a lesy. Nabízí ubytování s rozsáhlými lázněmi a sportovním zázemím. Ubytování Hotel Narvil Conference & Spa se nachází ve městě ul. Czesława Miłosza 14A (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pan Tadeusz

8,5

Hotel Pan Tadeusz

Ubytování (Hotel) Hotel Pan Tadeusz. The 3-star Hotel Pan Tadeusz is located at the Zegrze Reservoir in Serock. Ubytování Hotel Pan Tadeusz se nachází ve městě Czesława Miłosza 20 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Park Conference Centre

7,7

Green Park Conference Centre

Ubytování (Rezort) Green Park Conference Centre. Situated in a quiet and green area at the banks of Narew River, Green Park Conference Centre offers a 24-hour front desk, free Wi-Fi and private parking. Ubytování Green Park Conference Centre se nachází ve městě ul. Wyzwolenia 63 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

7,5

Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii

Ubytování (Hostel) Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii. Offering a restaurant, Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii is located in the green area of Serock, 750 metres from Narew River. Ubytování Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii se nachází ve městě Wyzwolenia 31 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipowy Przyladek - Szkolenia i Wypoczynek

7

Lipowy Przyladek - Szkolenia i Wypoczynek

Ubytování (Rezort) Lipowy Przyladek - Szkolenia i Wypoczynek. Lipowy Przyladek - Szkolenia i Wypoczynek se nachází u pláže v Serocku a nabízí restauraci a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Lipowy Przyladek - Szkolenia i Wypoczynek se nachází ve městě Serock (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Pokoje Stajnia Lidia

Agroturystyka Pokoje Stajnia Lidia

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka Pokoje Stajnia Lidia. Set in Serock, Agroturystyka Stajnia Lidia provides accommodation with free WiFi and a terrace. Warsaw is 31 km from the apartment. Ubytování Agroturystyka Pokoje Stajnia Lidia se nachází ve městě Serock (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Traugutta 36

Apartament Traugutta 36

Ubytování (Apartmán) Apartament Traugutta 36. Set in Serock in the Masovia region, Apartament Traugutta 36 has a garden. The accommodation is 50 km from Piaseczno. Ubytování Apartament Traugutta 36 se nachází ve městě Serock (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament

Apartament

Ubytování (Apartmán) Apartament. Apartament is situated in Serock. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartament se nachází ve městě Serock (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.