Hledat

Ubytování

Ubytování město Sasino

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sasino

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sasino

SeaUSasino - Dom Pierwszy - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

9,9

SeaUSasino - Dom Pierwszy - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

Ubytování (Chata) SeaUSasino - Dom Pierwszy - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami. Situated in Sasino in the Pomerania region, SeaUSasino - Dom Pierwszy - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami has a balcony and garden views. Ubytování SeaUSasino - Dom Pierwszy - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami se nachází ve městě Kościelna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Zielonej Dolinie

9,9

Dom na Zielonej Dolinie

Ubytování (Venkovský dům) Dom na Zielonej Dolinie. Dom na Zielonej Dolinie is located in Sasino and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dom na Zielonej Dolinie se nachází ve městě Zielona Dolina 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom W Skowronkach

9,8

Dom W Skowronkach

Ubytování (Prázdninové domy) Dom W Skowronkach. Providing garden views, Dom W Skowronkach in Sasino provides accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dom W Skowronkach se nachází ve městě Brzozowa 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biała Przystań

9,8

Biała Przystań

Ubytování (Prázdninový dům) Biała Przystań. Biały Dom Sasino is a detached holiday home located in Sasino in the Pomerania Region and is 43 km from Władysławowo. Guests benefit from terrace. Ubytování Biała Przystań se nachází ve městě Poziomkowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství).

SeaUSasino - Dom Ocean - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

9,8

SeaUSasino - Dom Ocean - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

Ubytování (Chata) SeaUSasino - Dom Ocean - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami. Set in Sasino in the Pomerania region, SeaUSasino - Dom Ocean - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami features a balcony. Ubytování SeaUSasino - Dom Ocean - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami se nachází ve městě Kościelna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasinko

9,8

Sasinko

Ubytování (Prázdninový dům) Sasinko. Sasinko is situated in Sasino and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sasinko se nachází ve městě ul. Przyleśna 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Lawendowa

9,7

Chata Lawendowa

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Lawendowa. Chata Lawendowa is located in Sasino and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Chata Lawendowa se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Victoria

9,7

Domki Victoria

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Victoria. Domki Victoria is located in Sasino, on 8000 square metre grounds surrounded by forest. Ubytování Domki Victoria se nachází ve městě ul Borowikowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Na Ustroniu

9,7

Domek Na Ustroniu

Ubytování (Chata) Domek Na Ustroniu. Domek Na Ustroniu is located in Sasino and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek Na Ustroniu se nachází ve městě Na Ustroniu 37 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje InoSasino z basenem i sauną

9,6

Pokoje InoSasino z basenem i sauną

Ubytování (Privát) Pokoje InoSasino z basenem i sauną. Featuring a garden, Pokoje InoSasino z basenem i sauną features accommodation in Sasino. The homestay offers a terrace. Ubytování Pokoje InoSasino z basenem i sauną se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wypoczynkowy Relax

9,6

Dom Wypoczynkowy Relax

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wypoczynkowy Relax. Dom Wypoczynkowy Relax is set in Sasino and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Dom Wypoczynkowy Relax se nachází ve městě ul. Błędnik 15 B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa SASINO

9,5

Willa SASINO

Ubytování (Vila) Willa SASINO. Boasting an outdoor pool and pool views, Willa SASINO is set in Sasino. Ubytování Willa SASINO se nachází ve městě Zielonka (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cisowy Zakątek

9,5

Cisowy Zakątek

Ubytování (Horské chaty) Cisowy Zakątek. Cisowy Zakątek se nachází v oblasti plné zeleně, 5 km od klidné pláže u Baltského moře. Nabízí moderní a designové bungalovy se soukromými saunami. Ubytování Cisowy Zakątek se nachází ve městě ul. Stara Cegielnia 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Karaibskie

9,5

Domki Karaibskie

Ubytování (Horské chaty) Domki Karaibskie. Domki Jamajka i Haiti jsou chaty situované v Sainu. Každá nabízí vlastní zahradu a k dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Domki Karaibskie se nachází ve městě Ul. Błędnik 15A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Na Skarpie

9,5

Dom Na Skarpie

Ubytování (Penzion) Dom Na Skarpie. Boasting a garden, Dom Na Skarpie is situated in Sasino. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dom Na Skarpie se nachází ve městě Morska 64/ 1 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Leśna Przystań

9,5

Leśna Przystań

Ubytování (Prázdninový dům) Leśna Przystań. Located in Sasino in the Pomerania region, Leśna Przystań features a terrace. The accommodation is 39 km from Karwia. Ubytování Leśna Przystań se nachází ve městě Na Ustroniu 33 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bukszpan

9,5

Bukszpan

Ubytování (Farma) Bukszpan. Bukszpan se nachází v Sasinu a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Bukszpan se nachází ve městě ul.Stara Cegielnia 1 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Moje Sasino - dom wakacyjny

9,5

Moje Sasino - dom wakacyjny

Ubytování (Prázdninové domy) Moje Sasino - dom wakacyjny. Situated in Sasino, 40 km from Karwia, Moje Sasino - dom wakacyjny features a garden and free WiFi. Ubytování Moje Sasino - dom wakacyjny se nachází ve městě Cisowa 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom wakacyjny Biały Domek

9,4

Dom wakacyjny Biały Domek

Ubytování (Prázdninový dům) Dom wakacyjny Biały Domek. Dom wakacyjny Biały Domek se nachází v Sasinu. Tento prázdninový dům má zahradu a terasu. Prázdninový dům stojí 41 km od Władysławowa a 14 km od Łeby. Ubytování Dom wakacyjny Biały Domek se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství).

Słoneczne Tarasy Sasino

9,3

Słoneczne Tarasy Sasino

Ubytování (Prázdninové domy) Słoneczne Tarasy Sasino. Słoneczne Tarasy Sasino se nachází v Sasinu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Słoneczne Tarasy Sasino se nachází ve městě ul.Morska 23 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prowansalskie Nuty

9,3

Prowansalskie Nuty

Ubytování (Horské chaty) Prowansalskie Nuty. Set in Sasino, 40 km from Karwia, Prowansalskie Nuty offers a garden and free WiFi. Ubytování Prowansalskie Nuty se nachází ve městě Działkowa 36 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka "Trzy Dęby" w Sasinie

9,2

Agroturystyka "Trzy Dęby" w Sasinie

Ubytování (Farma) Agroturystyka "Trzy Dęby" w Sasinie. Situated in Sasino, 41 km from Karwia, Agroturystyka "Trzy Dęby" w Sasinie features a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka "Trzy Dęby" w Sasinie se nachází ve městě 6 Lesna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna Przystań

9,1

Słoneczna Przystań

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczna Przystań. Słoneczna Przystań se nachází ve vesnici Sasino, 42 km od Władysławowa a 13 km od Łeby, a nabízí zázemí pro grilování a sluneční terasu. Ubytování Słoneczna Przystań se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domek letniskowy

9

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Located in Sasino in the Pomerania region, Domek letniskowy provides accommodation with free private parking. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Beata w Sasinie

9

Apartamenty Beata w Sasinie

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Beata w Sasinie. Apartamenty Beata w Sasinie nabízejí ubytování v malebném prostředí lesů, 3,5 km od pláže. K dispozici je venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Apartamenty Beata w Sasinie se nachází ve městě ul. Malinowa 15 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciche Wydmy

8,8

Ciche Wydmy

Ubytování (Chata) Ciche Wydmy. Chata Ciche Wydmy se nachází v Sasinu. Nabízí terasu a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ciche Wydmy se nachází ve městě Zielona Dolina 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stilove Wydmy

8,7

Stilove Wydmy

Ubytování (Prázdninové domy) Stilove Wydmy. Located in Sasino, Stilove Wydmy features a garden and barbecue. There is a restaurant and guests can have fun at the bowling alley. Free WiFi is featured... Ubytování Stilove Wydmy se nachází ve městě Morska 23 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśna Oaza

8,6

Leśna Oaza

Ubytování (Chata) Leśna Oaza. Set in Sasino in the Pomerania region, Leśna Oaza features a terrace and garden views. Ubytování Leśna Oaza se nachází ve městě Działkowa 28 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne ArkaSasino

8,5

Pokoje gościnne ArkaSasino

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne ArkaSasino. Situated in Sasino, 47 km from Jastrzębia Góra, Pokoje gościnne ArkaSasino features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje gościnne ArkaSasino se nachází ve městě ul. Morska 57 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek "U Magdy"

8,2

Domek "U Magdy"

Ubytování (Chata) Domek "U Magdy". Chata Domek "U Magdy" se nachází v obci Sasino, 41 km od města Władysławowo a 14 km od města Łeba, a nabízí gril, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do... Ubytování Domek "U Magdy" se nachází ve městě 22 Zielona Dolina (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasino-Stilo domki

Sasino-Stilo domki

Ubytování (Chata) Sasino-Stilo domki. Sasino-Stilo domki se nachází v Sasinu a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Sasino-Stilo domki se nachází ve městě Latarników 12a (Polsko - Pomořské vojvodství).

Miturówka

Miturówka

Ubytování (Prázdninový dům) Miturówka. Situated in Sasino in the Pomerania region, Miturówka has a terrace and garden views. Ubytování Miturówka se nachází ve městě Błędnik 47 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Marina Sasino

Marina Sasino

Ubytování (Prázdninové domy) Marina Sasino. Located in Sasino in the Pomerania region, Marina Sasino provides accommodation with free private parking. The holiday home offers a terrace. Ubytování Marina Sasino se nachází ve městě Słoneczna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Gawryś drewniany domek

Agroturystyka Gawryś drewniany domek

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka Gawryś drewniany domek. Agroturystyka Gawryś drewniany domek is set in Sasino and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Agroturystyka Gawryś drewniany domek se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství).

DOMEK BURSZTYNOWY

DOMEK BURSZTYNOWY

Ubytování (Prázdninový dům) DOMEK BURSZTYNOWY. Set in Sasino in the Pomerania region, DOMEK BURSZTYNOWY features a terrace and garden views. Ubytování DOMEK BURSZTYNOWY se nachází ve městě Sosnowa 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Sasinówka

Pokoje Gościnne Sasinówka

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje Gościnne Sasinówka. Located in Sasino, 46 km from Jastrzębia Góra, Pokoje Gościnne Sasinówka provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne Sasinówka se nachází ve městě Morska 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niebieskie Domki

Niebieskie Domki

Ubytování (Chata) Niebieskie Domki. Niebieskie Domki features garden views, free WiFi and free private parking, located in Sasino. Ubytování Niebieskie Domki se nachází ve městě ul. Jesionowa 7 (Polsko - Pomořské vojvodství).

SeaUSasino - Dom One Art - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

SeaUSasino - Dom One Art - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami

Ubytování (Chata) SeaUSasino - Dom One Art - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami. Set in Sasino in the Pomerania region, SeaUSasino - Dom One Art - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami features a balcony and garden views. Ubytování SeaUSasino - Dom One Art - Luksusowe Drewniane Domy z Kominkami se nachází ve městě Kościelna (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Gawryś pokoje

Agroturystyka Gawryś pokoje

Ubytování (Farma) Agroturystyka Gawryś pokoje. Located in Sasino, 39 km from Karwia, Agroturystyka Gawryś pokoje provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Gawryś pokoje se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przejrzysty

Przejrzysty

Ubytování (Prázdninový dům) Przejrzysty. Located in Sasino in the Pomerania region, Przejrzysty features a garden. Ubytování Przejrzysty se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

foRest dom nad morzem do wynajęcia Sasino

foRest dom nad morzem do wynajęcia Sasino

Ubytování (Prázdninový dům) foRest dom nad morzem do wynajęcia Sasino. FoRest dom nad morzem do wynajęcia Sasino is situated in Sasino and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování foRest dom nad morzem do wynajęcia Sasino se nachází ve městě Stara Cegielnia 14d (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko pod brzozami

Siedlisko pod brzozami

Ubytování (Prázdninový dům) Siedlisko pod brzozami. Siedlisko pod brzozami is located in Sasino and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Siedlisko pod brzozami se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Borowikowa

Holiday Home Borowikowa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Borowikowa. Located in Sasino in the Pomerania region, Holiday Home Borowikowa has a garden. The property is 40 km from Karwia, and private parking is provided. Ubytování Holiday Home Borowikowa se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Agroturystyka Gawryś apartament

Agroturystyka Gawryś apartament

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka Gawryś apartament. Agroturystyka Gawryś apartament is located in Sasino and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Agroturystyka Gawryś apartament se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Joanna Wypych

Pokoje Gościnne Joanna Wypych

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Joanna Wypych. Offering garden views, Pokoje Gościnne Wypych in Sasino offers accommodation, a garden and a terrace. There is also a microwave, fridge and a kettle. Ubytování Pokoje Gościnne Joanna Wypych se nachází ve městě Sasino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.