Hledat

Ubytování

Ubytování město Sokółka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sokółka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sokółka

Noclegi Pod Sokołem

9,6

Noclegi Pod Sokołem

Ubytování (Hotel) Noclegi Pod Sokołem. Boasting a restaurant, Pod Sokołem is located in Sokółka. The property has a bar, as well as a garden. Free WiFi is available. Ubytování Noclegi Pod Sokołem se nachází ve městě Sokółka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacisze

9,4

Zacisze

Ubytování (Privát) Zacisze. Offering garden views, Zacisze in Sokółka offers accommodation and a garden. Ubytování Zacisze se nachází ve městě 3 Maja 17 A (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Kresowia

9,4

Zajazd Kresowia

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Kresowia. Situated in Sokółka, Zajazd Kresowia has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Zajazd Kresowia se nachází ve městě Sokółka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EMEF Centrum Szkoleniowo-Serwisowe

9,3

EMEF Centrum Szkoleniowo-Serwisowe

Ubytování (Aparthotel) EMEF Centrum Szkoleniowo-Serwisowe. Located in Sokółka in the Podlaskie region, EMEF Centrum Szkoleniowo-Serwisowe provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování EMEF Centrum Szkoleniowo-Serwisowe se nachází ve městě ul. Kresowa 62 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polski Dom Rodziny Serce

9,2

Polski Dom Rodziny Serce

Ubytování (Bed and breakfast) Polski Dom Rodziny Serce. Polski Dom Rodziny Serce se nachází v obci Sokółka, 38 km od Białystoku. Nabízí restauraci, soukromé neplacené parkoviště, Wi-Fi zdarma a dětské hřiště. Ubytování Polski Dom Rodziny Serce se nachází ve městě Sokółka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Sokółka

8,7

Apartamenty Sokółka

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Sokółka. Featuring free WiFi throughout the property, Apartamenty Sokółka is situated in Sokółka, 38 km from Białystok. Grodno is 38 km away. Ubytování Apartamenty Sokółka se nachází ve městě Grodzieńska 14 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne

8,7

Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne

Ubytování (Penzion) Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne. Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne is located in Sokółka, 40 km from Białystok. It features spa facilities, such as a sauna and a hot tub. Ubytování Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne se nachází ve městě Kryńska 32 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja i Pokoje Gościnne Verde

7,7

Restauracja i Pokoje Gościnne Verde

Ubytování (Hotel) Restauracja i Pokoje Gościnne Verde. Restauracja i Pokoje Gościnne Verde offers air-conditioned rooms in Sokółka. Ubytování Restauracja i Pokoje Gościnne Verde se nachází ve městě Sokółka (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.