Hledat

Ubytování

Ubytování město Spała

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Spała

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Spała

Sport Rooms Spała

9,1

Sport Rooms Spała

Ubytování (Rezort) Sport Rooms Spała. Sport Rooms Spała features rooms in Spała. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Sport Rooms Spała se nachází ve městě Marszałka Józefa Piłsudskiego 13 A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Karczma Spalska

8,8

Pensjonat Karczma Spalska

Ubytování (Penzion) Pensjonat Karczma Spalska. Penzion Karczma Spalska se nachází v obci Spała, 550 metrů od olympijského sportovního centra. Ubytování Pensjonat Karczma Spalska se nachází ve městě ul. Hubala 2 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Carski

8,8

Dwór Carski

Ubytování (Privát) Dwór Carski. Dwór Carski is located in the heart of Spała, over the Pilica River and offers rooms with satellite TV and a private bathroom. Ubytování Dwór Carski se nachází ve městě Spała (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Spalska

8,8

Rezydencja Spalska

Ubytování (Hotel) Rezydencja Spalska. Offering a sauna, Rezydencja Spalska is set in Spała, 550 metres from the Olympic Sports Centre. Guests can enjoy the on-site restaurant in the high... Ubytování Rezydencja Spalska se nachází ve městě ul. Wojciechowskiego 15 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Prezydent

8,6

Hotel Prezydent

Ubytování (Hotel) Hotel Prezydent. Situated on the edge of the Spala Landscape Park, Hotel Prezydent offers air-conditioned rooms with free wired internet. Ubytování Hotel Prezydent se nachází ve městě ul. Hubala 15 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moscicki Resort & Conference

8,2

Hotel Moscicki Resort & Conference

Ubytování (Hotel) Hotel Moscicki Resort & Conference. Hotel Moscicki Resort & Conference se nachází v centru města Spała. Nabízí pokoje s balkonem, vlastní koupelnou a minibarem. Ubytování Hotel Moscicki Resort & Conference se nachází ve městě Ul. Nadpiliczna 2 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savoy

8

Savoy

Ubytování (Privát) Savoy. Tento penzion se nachází na klidném místě v blízkosti centra obce Spala, uprostřed přírodního parku Spala. Ubytování Savoy se nachází ve městě Spała (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacisze Natura Tour

6,9

Zacisze Natura Tour

Ubytování (Rezort) Zacisze Natura Tour. Ośrodek Konferencyjno Szkoleniowy Zacisze is located in Spała, in the green surroundings. Free Wi-Fi access is available in this resort. Ubytování Zacisze Natura Tour se nachází ve městě ul. Piłsudskiego 20 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.